Shadow of the Tomb Raider, Xbox One X üzerinde 4K/60 FPS olacak

Shadow of the Tomb Raider, Xbox One X üzerinde 4K/60 FPS olacak

Bilgiler, geliştirici ekibin patronundan geldi.

Yıllardır aramızda olan Tomb Raider serisi, bildiğiniz üzere yeni bir üyeyi daha aralarına katmaya hazırlanıyor. Shadow of the Tomb Raider ismi ile bizlere sunulacak olan yapım, bizlere Lara Croft’un hiç olmak istemediği birisine dönüşümünü anlatacaktı. Oyunun bu haberimize konuk olmasının arkasındaki sebep, oyunun Xbox One X üzerindeki performansı. Microsoft’un gururu olarak gösterebileceğimiz elit performans sergileyen konsol, oyunun geliştirici ekibi olan Eidos Montreal ekibine göre, bizlere 4K çözünürlük kalitesi ve 60 FPS akıcılık sunacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider, Xbox One X üzerinde 4K/60 FPS olacak

Shadow of the Tomb Raider, Xbox One X ile çok akıcı olacak

Ortaya çıkan bu bilgileri veren kişi, Eidos Montreal ekibinin patronu olan David Anfossi. Şirketin direkt en tepedeki isminden böyle bir açıklama geliyor olması sebebiyle, Shadow of the Tomb Raider performansının Xbox One X platformu üzerinde muhteşem ötesi olacağı konusunda verilen bilgilerin kesin olduğunu söyleyebiliriz. David Anfossi, “Yeni kaplama ve ışıklandırma sistemi ile gelecek.” ve, “Bütün platformlar için optimize ediliyor.” şeklinde açıklamalarda bulundu. David Anfossi tarafından yapılan röportajın tamamını, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Eidos Montreal tarafından geliştirilmekte olan Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül 2018 tarihinde biz oyuncuların huzuruna çıkacak. Başta Steam platformu aracılığıyla PC olmak üzere, PS4 ve Xbox One platformlarında da bizlerle buluşacak. Oyunun Steam üzerindeki ön sipariş fiyatı 209 TL ama bu sadece yapımın standart paket fiyatı. Eğer oyun çıkmadan 2 gün önce, yani 12 Eylül 2018 tarihinde oyuna ulaşmak istiyorsanız, oyunun Digital Edition veya Croft Edition paketlerini satın almanız gerekiyor. Digital Edition paketinin fiyat etiketi ise 236,68 TL iken, Croft Edition paketi 300,51 TL’lik fiyat etiketine sahip.


Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.