Bugün gösterilecek Shadow of the Tomb Raider videosu sızdırıldı

Bugün gösterilecek Shadow of the Tomb Raider videosu sızdırıldı

Videonun kalitesi pek yüksek değil ama gerçek olabilme ihtimali çok yüksek.

Square Enix ekibi, bugün yeni Tomb Raider oyununu duyuracaklarını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından yeni oyun için bir de internet sitesi açılmıştı. Meraklı oyuncular bu internet sitesini biraz karıştırınca, kodların arasında, bu duyurulacak olan yeni oyunun adının Shadow of the Tomb Raider olduğunu görmüşlerdi. Ayrıca bu kodlara göre oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacaktı. Son olarak, açıklamalara göre bu oyun Lara Croft’un kökenlerini anlatan son video oyunu olacaktı. Bu oyun henüz resmi olarak duyurulmadı ama resmi duyuruda kullanılacak olan video şimdiden sızdırıldı. Eğer dilerseniz bu videoya haberimizin en altından sizler de göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider yarın duyurulacak

Shadow of the Tomb Raider için beklenen gelişme yaşandı!

Bir Facebook kullanıcısı tarafından sızdırılan bu video, Fransa sınırları içerisinde gösterime giren Tomb Raider filminin başında reklam olarak oynatılmış. Bu video sırasında Lara Croft karakterini ve çevre detaylarını da görebilmek mümkün. Eğer izlediğimiz videonun, oyunun ana temasını yansıttığını düşünürsek, oyunun Meksika veya Amerika Birleşik Devletleri’nin göbeği içerisinde geçebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Shadow of the Tomb Raider hakkında daha önce de, “Uzun süredir söylentilerini duyduğumuz Shadow of the Tomb Raider, yarın resmi olarak duyurulacak. Tabii oyunun Shadow of the Tomb Raider olduğu garanti değil. Square Enix, yarın bu seriye ait yeni bir oyunun duyurulacağını söyledi ama oyunun tam adını doğal olarak vermedi. Bunun üzerine ortaya yeni bir söylenti çıktı ve söylentiye göre duyurulacak olan oyunun adı Shadow of the Tomb Raider olacak ve çıkış tarihi de 12 Eylül 2018 olacak. Açıkçası bu söylenti doğru olabilir çünkü oyun için yayımlanan ilk görsel, bizlere bir gölgeyi gösteriyor.” demiştik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.