Shadow of the Tomb Raider, E3 2017 sırasında duyurulmayacak

Shadow of the Tomb Raider, E3 2017 sırasında duyurulmayacak

Acaba ne zaman duyurulacak?

Kasım 2016 tarihinde karşımıza yeni bir Tomb Raider oyunu çıkmıştı. Montreal’de bir metroda, bir Reddit kullanıcısının fark ettiği Shadow of the Tomb Raider oyunu, gerçekten çılgın bir biçimde ortaya çıkmıştı. Çünkü Montreal’de bulunan Eidos Montreal çalışanının gerçekleştireceği bir Shadow of the Tomb Raider sunumu, o çalışanın bilgisayarında görünmüştü, metrodayeken. Fakat o zamanlar, bu durum pek inandırıcı değildi çünkü Eidos Montreal değil de, Crystal Dynamics çalışıyordu bu seri üzerinde. Yaşanan bu olaydan aylar sonra, Crystal Dynamics ekibinin Marvel ile çalıştığı resmi olarak duyurulunca, artık kafamızda temiz bir algı oluştu. Shadow of the Tomb Raider, Eidos Montreal tarafından geliştiriliyordu. Peki, geliştirilen bu oyun, ne zaman duyurulacak? Yeni bilgilere bakacak olursak, E3 2017, olanaklar arasında değil.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider, E3 2017 sırasında duyurulmayacak

Bu sorumuzun cevabını, serinin bir fan sayfası cevapladı. Bu fan sayfası, serinin kıdemli topluluk yöneticisi olan Meagan Marie, bu fan sayfasına yaptığı açıklamada, oyunun E3 2017 sırasında duyurulmayacağını fakat 2017 bitmeden resmi duyurunun da yapılacağını söyledi. Tabii bu noktada, bir fan sayfasının sözlerine ne kadar güvenmeliyiz, şu an bilmek oldukça zor fakat, ortada yeni bir oyunun olduğu bizce garanti. Çünkü serinin devam edeceğini biliyoruz. Soru işaretleri sadece, oyunun adı ne olacak ve ne zaman duyurulacak, olacak sanıyoruz ki.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.