Shadow of the Tomb Raider yarın duyurulacak

Shadow of the Tomb Raider yarın duyurulacak

Acaba nasıl bir şey olacak?

Uzun süredir söylentilerini duyduğumuz Shadow of the Tomb Raider, yarın resmi olarak duyurulacak. Tabii oyunun Shadow of the Tomb Raider olduğu garanti değil. Square Enix, yarın bu seriye ait yeni bir oyunun duyurulacağını söyledi ama oyunun tam adını doğal olarak vermedi. Bunun üzerine ortaya yeni bir söylenti çıktı ve söylentiye göre duyurulacak olan oyunun adı Shadow of the Tomb Raider olacak ve çıkış tarihi de 12 Eylül 2018 olacak. Açıkçası bu söylenti doğru olabilir çünkü oyun için yayımlanan ilk görsel, bizlere bir gölgeyi gösteriyor. Bu görsele hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider yarın duyurulacak

Shadow of the Tomb Raider önceden bayağı bir kez sızdırılmıştı.

Bu oyun hakkında daha önce de, “Uzunca süren dedikoduların ardından yeni bir Tomb Raider oyunu duyuruldu. Serinin adı altında resmi Twitter hesabından yapılan açıklamayla dedikoduların boşa çıkmadığını anlamış olduk. Serinin geliştirici ekibi, yayımlanan yazıda yeni Tomb Raider oyununun 2018 yılı içinde pek çok bilgiyle karşımıza çıkacağını ve oyunu oynayabileceğimiz zamanın uzun olmayacağını belirtti. Yani, 2018 yılı içerisinde yeni bir Tomb Raider oynayabiliriz. Şu anlık elimizde bulunan tek resmi bilginin bu olduğunu ve herhangi bir ekran görüntüsü yayımlanmadığını belirtelim. Fakat dedikodulara göre yeni oyunun adının Shadow of the Tomb Raider olabileceği ihtimali oldukça yüksek.

Dedikodulara göre karanlık bir Lara Croft göreceğimiz söyleniyor. Oyunun isminin de bu yüzden Shadow of the Tomb Raider olduğunu söyleyenlerin sayısı bir hayli fazla. Oyunun çıkış yapacağı platformlar da henüz duyurulmuş değil. Hatırlayacağınız üzere serinin son iki oyunu bir süreliğine Xbox markasına özel olarak çıkmıştı. Yeni çıkacak oyunun da aynı yoldan gidip, gitmeyeceğini PlayStation 4 ve PC oyuncuları için ise bir merak konusu. Aynı zamanda 2018 yılı için çıkacak, markaya ait bir film de olduğunu belirtelim. Bu ikili arasında herhangi bir bağ olup olmayacağı, pek çok gibi şuan için bir gizem.” demiştik.


Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.