Shadow of the Tomb Raider çıkış fragmanı yayımlandı

Shadow of the Tomb Raider çıkış fragmanı yayımlandı

Ayrıca, Tobii Eye Tracking için de bir fragman yayımlandı.

Büyük bir heyecanla beklediğimiz yapımlardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Shadow of the Tomb Raider için çıkış tarihi her geçen gün daha da yaklaşıyor. Bizlere, kapılarını 12 Eylül 2018 itibari ile açmaya başlayacak olan yapımın birçok bekleyeni de bulunuyor. Zaten bu durumun farkında olan Square Enix ekibi de, bu zamana kadar sürekli olarak, kısa aralıklarla bizlere oyunu gösterdi. Bu sayede de, heyecanımızı sürekli olarak üst seviyelerde tutmayı başardı. Şimdi ise, Shadow of the Tomb Raider çıkış fragmanı yayımlandı ve kendisini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider çıkış fragmanı dışında da bir video paylaşıldı

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Shadow of the Tomb Raider çıkış videosu dışında bir video daha paylaşıldı. Bildiğiniz üzere Shadow of the Tomb Raider, RTX teknolojisini destekleyerek bizlere sunulacak. Fakat, oyun içerisindeki tek teknoloji bu olmayacak elbette. Haberimizin en sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz Shadow of the Tomb Raider videosu ise, oyun içerisinde bulunacak olan Tobii Eye Tracking özelliğini gösteriyor.

Shadow of the Tomb Raider ile birlikte sunulacak olan Tobii Eye Tracking özelliğinin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu özellik sayesinde geliştiriciler, hayatta kalma farkındalığını ve nişan alma bakışlarını daha gerçekçi bir hale getirmek istemiş. Bahsini etmekte olduğumuz Tobii Eye Tracking özelliğinin paylaşılan videosunu izleyerek, Shadow of the Tomb Raider için ne kadar faydalı olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Şimdi, geriye kalan günleri tek tek saymakla uğraşacağız artık.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.