Shadow Arena İnceleme

Shadow Arena İnceleme

Bugün sizlere Pearl Abyss‘in yeni çıkacak olan oyunu Shadow Arena‘nın kısa bir incelemesini yapacağız. Battle Royale tarzında olan ve içinde PvP PvE bulunduran oyun henüz betada. Bizim elimize şimdiden ulaştı ve deneme fırsatımız oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyuna gelecek olursa Shadow Arena, battle royale oyun moduna yeni bir değişiklik kazandırmış şekilde karşımıza çıkıyor. Battle royale oyun modunun içinde PvE ve PvP bulunuyor. Oyunda düştüğünüz bölgede karşınıza çıkan canavarları keserek loot yapıyorsunuz ve diğer kişilerle kapışıyorsunuz. Bir haritada 40 kişi oynayabiliyor ve sona kalan oyunu kazanıyor fakat bana kalırsa harita daha geniş olmalı çünkü oynadığım kadarıyla söylüyorum genelde loot yapamadan direk birisiyle savaşmak zorunda kalıyorum.

shadow arena

Oyun battle royale ve PvP severler için muhteşem bir oyun olduğunu söyleyebilirim, ikisinin birleşmesi oyuna güzel bir soluk katmış ve buda oynanabilirliğini arttırıyor. Şuan betada olduğu için tabi eksikleri var ve umarım onların hepsini de ilerleyen zamanlarda düzeltecekler. Eksiklerinden bir tanesi, en önemlisi karakter dengesizliği var bunun acilen düzeltilmesi lazım ve bir de Shadow Arena sistem gereksinimlerine göre daha iyi bir sistemim var fakat oyunda FPS değerleri 40-60 FPS aralığında dolanıyordu galiba henüz düzgün optimize edilmiş değil.

Söyleyebileceğim bu kadar, oyun henüz betada olduğu için tabii ki birkaç hata olacak ve bunları hepsi düzeltilecek. Oyun gayet güzel ve oynanabilir özellikle PvP seviyorsanız bu oyun size yeni soluk getirecek. Oyunun Steam sayfasına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.