Menü
https://leadergamer.com.tr/multiplayer-chapter-v-10-haziran/
Seven Knights , Yeonhee 9 Haziran 2017 15:02

Seven Knights, Yeonhee kahramanına kavuştu

Netmarble, en sevilen mobil RPG oyunlarından biri olan Seven Knights’a yeni özel kadın kahraman Yeonhee’nin eklendiğini duyurdu.


Netmarble, en sevilen mobil RPG oyunlarından biri olan Seven Knights oyununa yeni özel kadın kahraman Yeonhee’nin eklendiğini duyurdu. .Eskilerin Dört Lordu’nun tek kadın kahramanı olan Yeonhee, oyun içinde tüm beklentileri karşılayacak yetenekli ve özel bir kahraman. Yeonhee oyun içinde çoğunlukla uykulu bir şekilde görülse de savaşta gücünü ortaya koyan ve fark yaratan bir kahraman olma özelliğine sahip. Yeonhee, tüm saldırılara karşı savunma yapabilen, saldırı isabetini artırabilen, rakiplerin savunma gücünü düşürebilen ve müttefikler için avantajlı olan bir karakterdir.

Seven Knights, Yeonhee kahramanına kavuştu

Yeni karakterin oyuna katılmasıyla birlikte oyuna da yenilikler eklendi. Gelişim, Füzyon ve Üstünleştirme artık seviye 1’den itibaren yapılabilecek. Tüm bu özellikler eskiden seviye 30 itibariyle kullanılabiliyordu. Sadece belirli bir zamanda yapılan kahraman/maskot elde etme olasılığı artışı, bundan sonra her zaman geçerli olacak. Bu sayede oyuncular almak istedikleri kahraman veya maskotlara daha kolay ulaşabilecekler.

6-Yıldız Seven Knights seçici, 4-Yıldız Özel Kahraman Seçici ve çeşitli hediyeler elde edilebilecek yeni giriş etkinliği, 1 Temmuz itibariyle başlayacak. Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir. Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör