Menü
https://leadergamer.com.tr/fifa-17-ea-access-ve-origin-access/
Seven Knights 6 Nisan 2017 15:29

Seven Knights, Shane ve Sieg karakterlerine kavuşuyor

Gelişmiş özellik ve görünümlere sahip Kudretlendirilmiş Shane ve Sieg karakterleri geliyor.


Netmarble, mobil RPG Seven Knights, Kudretlendirilmiş Shane ve Sieg eklendiğini ve oyun içi seviye sınırının yükseltildiğini bugün duyurdu. Bu güncellemeyle birlikte, Akıncı Shane ve Sieg kudretlendirilebilir hale gelerek, karakter özellik ve görünümlerinde çarpıcı gelişmeler sunuyor. Shane ve Sieg kudretlendirildiklerindeyse sırasıyla Sabır Taşması ve İçindeki Canavarı Uyandır yeteneklerini ediniyor.

Seven Knights, Shane ve Sieg karakterlerine kavuşuyor

Shane’in Sabır Taşması yeteneği, dört tur boyunca şeytani güç biriktirerek savaşta kullanıyor ve aktif yetenekleri güçlendiriyor. İçindeki Canavarı Uyandır yeteneği sayesindeyse Sieg, savunmasını yok saydığı tek bir düşmana fiziksel ve kritik hasar veriyor. Seven Knights‘a gelen son güncellemeyle birlikte, maksimum seviye 40’tan 46’ya yükselerek oyunculara karakterlerinin özellik ve değerlerini daha da geliştirme fırsatı sunuyor.

Netmarble güncellemenin şerefine Shane ve Sieg vereceği bir etkinlik hediye ederken, ayrıca oyuna giriş yapan tüm oyunculara da 5 Yıldız Kahraman Seçici ve 6 Yıldız Kahraman Bileti sunuyor. Bunların yanında, Çağırma Dükkanı’ndan 50. kahramanını elde edenler garantili olarak özel bir kahraman kazanacağı gibi, Seven Knights özel Dört Lord kahramanı garantili paketler satmaya da başlayacak. Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bir de Project Scorpio: Çıkış tarihi, fiyatı, teknik özellikleri ve Project Scorpio hakkında bildiğimiz her şey yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var konsol hakkında.

Kaan GEZER Editör