Seven Knights oyununda Akıncılar’dan 3 kahraman yenilendi ve güçleri arttı

Seven Knights oyununda Akıncılar’dan 3 kahraman yenilendi ve güçleri arttı

Oyuna girmenin tam zamanı.

En çok sevilen kahramanlardan Sieg, Shane ve Nia’nın çok daha güçlü, yenilenmiş versiyonları oyuna katılırken,Seven Knights Bulmaca’ya özel kahraman Kyle ekleniyor ve yeni depo sistemi, yeni Araştırma Bölgesi oyuna ekleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Seven Knights oyununda Akıncılar’dan 3 kahraman yenilendi ve güçleri arttı

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights‘a yenilenmiş Akıncılar’ın geleceğini bugün duyurdu. Shane, Ruri, Espada, Sieg ve Nia olmak üzere beş çok sevilen kahramandan oluşan Akıncılar’a, özel kahramanlar Sieg, Shane ve Nia’nın mevcut altı yıldız kahramanlardan çok daha güçlü olan yenilenmiş versiyonları geliyor.

Bunun yanında, oyuncuların oyun sırasında topladıkları bulmaca parçalarını özel kahramanlarla takas edebilecekleri bir sistem olan Seven Knights Bulmaca’ya da Kyle ekleniyor. Yine sevilen bir saldırı türü kahramanı olan Kyle’ın gelmesiyle, bu sistemin pek çok oyuncuya heyecanlı bir oyun sunması bekleniyor.

Araştırma bölümünde ise yeni bir bölge açılıyor. Nisan ayında oyuna eklenen Araştırma, kahramanların ve maskotların belli bir süreliğine gönderilerek oyun içi ödüller elde ettiği bir mod olmuştu. Buradan elde edilen ve kahramanın gücünü arttırabilen Ruh ödülü sayesinde, Araştırma Seven Knights‘ın en sevilen içeriklerinden biri haline geldi. Yeni eklenen bölgeninse, aralarında kahraman geliştirme için 3 Yıldız Element Bileti’nin de bulunduğu faydalı ve değerli eşyalarla dolu olarak yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Netmarble ayrıca oyuna getireceği yeni depo sistemiyle, kahraman, ekipman ve maskotları biriktirmeyi oyuncular için çok daha kolaylaştıracak. Ek olarak, 25 Mayıs’a kadar Seven Knights‘a giriş yapan tüm oyuncular, 100 Kudret Parçası (Kahraman) hediye edilecek bir etkinliğe de otomatik olarak katılmış olacak. Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.