Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.06.2018

Ciddiliği ile bilinen Serious Sam serisinin 4. oyunu, an itibari ile yapım aşamasında bildiğiniz üzere. Henüz çıkış tarihi tam olarak belli olmayan oyun hakkında, oyunun duyurusu yapıldığı günden beri yepyeni bilgiler ediniyoruz. Serious Sam 4 Planet Badass, anlatılanlara göre bizlere birçok güzel özellik sunmaya hazırlanıyor. Bunlardan bir tanesi de, tek bir ekranda 100.000’den fazla düşmanın yer alacak olması. Tabii, sadece bu kadardan da ibaret değil bahsedilen özellikler.

Serious Sam 4 Planet Badass hakkında yepyeni bilgiler ortaya çıktı

Serious Sam 4 Planet Badass, bizlere muhteşem bir oynanış sunacak gibi görünüyor

Serious Sam 4 Planet Badass geliştirici ekibi olan Croteam’den Daniel Lucic tarafından verilen bilgilere göre, oyun motoru sayesinde karşımıza 100.000’den fazla düşman çıkarılacak. Tabii, bu kadar düşmanı sığdıracak bir harita da lazım, öyle değil mi? Bahsedilenlere göre, oyunculara 128×128 kilometrelik bir harita sunulacak. Bu haritalarda doyasıya keşifler yapabileceğiz. Böylesi bir devasa haritada yalnız takılacağınızı düşünüyorsanız, sizinle birlikte toplamda 16 oyuncunun aynı anda eşli oyun modunu kullanabildiğini belirtebiliriz demektir. Croteam’in tam olarak neyin pelinde olduğunu kestiremiyoruz fakat bu özelliklerle bile kalbimizi çoktan çalmış olduklarını söyleyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.