Sekiro Shadows Die Twice oynanış videosu PSX 2018 etkinliğinde paylaşılacak

Sekiro Shadows Die Twice oynanış videosu PSX 2018 etkinliğinde paylaşılacak

Bu heyecanla beklemek mümkün değil!

From Software’ın geliştirici koltuğunda oturduğu Sekiro Shadows Die Twice, E3 2018 etkinliğinde duyurulmuş fakat herhangi bir oynanış görüntüsü paylaşılmamıştı. Arayüzün var olmadığı, yani sonradan düzenlenmiş bir video izlenirken bile oyun hakkında oldukça iyi yönde geri dönüşler olmuştu. Bunun bir kaç nedeni vardı elbette fakat ilk başta bunun bir From Software oyunu olması, oyunculara güven veriyor. From Software’ın diğer oyunlara nazaran zıplamak, bir şeylere kanca fırlatarak ileri atılmak ve hızlanmak, aksiyon oyunu seven kişiler için oldukça iştahlı yeniliklerdi. Şimdi ise, Sekiro Shadows Die Twice oynanış videosu ile ilgili bilgiler verildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sekiro Shadows Die Twice oynanış videosu PSX 2018 etkinliğinde paylaşılacak

Sekiro Shadows Die Twice oynanış videosu PSX 2018 etkinliğinde paylaşılacak

Oyuncular sabırsızlıkla daha fazla detay beklerken haber Sony’nin Asya koluna sahip resmi internet sitesinden geldi. Güneydoğu Asya için düzenlenecek olan PlayStation Experience 2018 etkinliğini sırasında Sekiro: Shadows Die Twice oynanış videosu yayımlanacak. Ayrıca, Sirus Gaming fuar katılımcılarının özel bir Sekiro Shadows Die Twice deneyimi elde edeceklerini de bildirdi. 18-19 Ağustos 2018 tarihleri arasında Bangkok, Tayland’ta gerçekleşecek PlayStation Experience oyunculara neler gösterecek beklemekten başka bir seçeneğimiz yok.

Sekiro Shadows Die Twice oynanış videosu, PlayStation Experince 2018 etkinliğinde yayınlanırsa, “Activison, Gamescom 2018 için ne yapacak ya da gösterecek?” sorusu ister istemez oyuncuların kafasını kurcalıyor. Henüz çıkış tarihi belli olmayan oyun için sürpriz bir çıkış tarihi duyurusu mu, yoksa daha fazla oyun içi görsel ve oynanış videosu mu? Bu sorular da henüz cevapsız fakat kesin olduğunu bildiğimiz bazı şeyler de yok değil. Öncelikle oyun 2019 tarihi içerisinde gelecek. Buna ek olarak PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapacak.

Sony’nin Asya internet sitesi üzerinden PlayStation Experience 2018 ile alakalı diğer oyunlara bakacak olursak ilginç isimler karşılaşmıyor değiliz. İlk başta dikkatimizi çeken isimlerin başında Capcom alt başlığı içerisinde bulunan Resident Evil 2’nun yeniden yapımı bulunuyor. Aynı şekilde bir oynanış videosu mu yoksa çıkış tarihi mi yayınlanır bilemiyoruz. Öte yandan hali hazırda çıkışlarını yapmış oyunları görmek ise oldukça ilginç olacak. Sega alt başlığında Sonic Mania Plus, Epic Games alt başlığında Fortnite ve Sony alt başlığında Frantics çıkış yapmalarına rağmen etkinlikte göreceğimiz oyunlar olarak karşımıza çıkıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sekiro: Shadows Die Twice
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.