Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Talha Şahin, Editör Yazım tarihi: 07.04.2019

Dark Souls, Bloodborne gibi zor yapımlarla bilinen FromSoftware, 22 Mart 2019 tarihinde Sekiro Shadows Die Twice isminde bir oyun daha çıkardı. Bu oyunun zorluğu da diğerlerine oranla hiç de düşük değildi. Tabii ki oyuncular da, bu oyunun zorluğundan şikayet etti. Oyuncuların bir kısmı kolay modu isterken, Dark Souls gibi serilerin hayranları oyunun şu anki halini kolay bile bulmuştu. Oyunu zor bulan oyuncular için, en sonunda Sekiro Shadows Die Twice kolay mod geldi.

Sekiro Shadows Die Twice kolay mod ile oyunun hızı da düşüyor

Uberhalit isimli mod geliştiricisi, Sekiro Shadows Die Twice oyununa kolay modu getiriyor. Bu mod ek olarak, genel oyun hızını yavaşlatacak. Genel oyun hızı yavaşlarken, karakterimizin hızı ise aynı kalacak ve değişmeyecek. Bu şekilde düşmanların saldırılarını engellemek, saptırmak ve önlemek daha kolay olacak. Mod aynı zamanda kare hızını da açıyor ve 21/9 geniş ekran monitörleri de destekliyor. Oyunu oynarken kaç kez öldüğünüzü yazan bir istatistik ekranı ekliyor. Kısacası herkes için oldukça faydalı bir mod. Buraya tıklayarak söz konusu mod sayfasına gidebilir, ve kolay oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.