Sekiro Shadows Die Twice çıkış tarihi belli oldu

Sekiro Shadows Die Twice çıkış tarihi belli oldu

Sekiro Shadows Die Twice için yeni ekran görüntüleri de yayımlandı.

E3 2018 etkinliklerinde birçok oyuncunun beğenisini kazanmayı başarmış olan yapımlardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Sekiro Shadows Die Twice hakkında sevindirici haberlerle karşınızdayız. Gamescom 2018 etkinlikleri şerefine Sekiro Shadows Die Twice için birkaç yeni görsel paylaşıldı ve bu görselleri hemen aşağıda bulabilirsiniz. Bizleri asıl sevindiren haber ise, Sekiro Shadows Die Twice çıkış tarihi oldu. Çok da yakın bir tarih olduğunu söyleyemeyeceğimiz Sekiro Shadows Die Twice çıkış tarihi 2019 senesi içerisinde yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sekiro Shadows Die Twice çıkış tarihi 22 Mart 2019

Sekiro Shadows Die Twice çıkış tarihi olarak belirtilen tarih 22 Mart 2018 tarihi oldu. Eğer siz de Sekiro Shadows Die Twice’ı sabırla bekleyen oyuncular arasında yer alıyorsanız, ne yazık ki daha uzun bir süre daha beklemeniz gerekecek. Fakat paylaşılan görseller ve oynanışlar sebebiyle, bu bekleyişin fazlasıyla değeceğine inanıyoruz. Her ne kadar bu türde rastladığımız ilk oyun olmasa da, Sekiro Shadows Die Twice’ın gerçekten güzel mekaniklere ve görselliğe sahip olduğunu söylemek mümkün.


Sekiro: Shadows Die Twice
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

  1. Erkut Çakmak dedi ki:

    Valla uzun süre beklemeye gereke yok ıyın zaten çıkmışta biz yeni öğrendik 22Mart 2018 ohooo harbi çıkmış admin üstüne 5 ay koymuş bile.

  2. dragonghost dedi ki:

    22 mart 2018 gecti bile oyunuda oynadim ben :D