Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.07.2018

Günümüzün yükselen oyun platformlarından bir tanesi olarak mobil platformlar gösterilebilir. Mobil platformlardan kastımız da, elbette her zaman cebimizde bulunan telefonlar. Tabii, akıllı telefonlardan bahsediyoruz. Bu durumda mobil platformlar da iOS ve Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar oluyor. Potansiyeli Square Enix, Nintendo ve benzeri büyük şirketler tarafından fark edilmiş olan mobil platformlar için şimdi de Sega ekibi Idola Phantasy Star Saga isimli bir oyunun duyurusunu yaptı.

Sega, iOS ve Android için Idola Phantasy Star Saga duyurusu yaptı

Sega, Idola Phantasy Star Saga oyununu sadece iOS ve Android için duyurdu

Idola Phantasy Star Saga, Sega tarafından duyuruldu ve duyurusu ile birlikte oyun için bir fragman, biraz da görsel paylaşıldı. Biz de, hemen aşağıya önce galeri olarak oyunun görsellerini ekledik. Ardından da paylaşılan fragmanı ekledik. JRPG türü ile karşımıza çıkan yapım, türünün hakkını verecek gibi görünüyor. Zira hem karakter tasarımları, hem de oynanış bakımından JRPG türünün bariz bir örneği olmuş kendisi. Biz, en iyisi sizleri galerimiz ve video ile baş başa bırakalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.