Sean Murray, sızdırılan No Man’s Sky videosunun izlenmesini istemiyor!

Sean Murray, sızdırılan No Man’s Sky videosunun izlenmesini istemiyor!

Çok az kaldı, dayanabiliriz.

 Ürünlerini pazarlayabilmek için filmlerin bile her detayı fragmanlarla yayımladıkları bir devirde yaşıyoruz. Vaziyet böyle iken No Man’s Sky’ın yapımcısı Sean Murray, daha önce haberini yaptığımız, eBay’den satılan No Man’s Sky kopyasının sahibi Daymeeuhn isimli Reddit kullanıcısı tarafından çekilen videoların izlenmesine kesinlikle karşı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

no_mans_sky_ebay1

Daymeeuhn lakaplı kişi tarafından Dailymotion’a yüklenen oyun içi videoların internetten kaldırılmış olmasına rağmen, yeterince isteyen herkes bu videoları bulabilir. Kutu açılım videoları ise hala parça parça Dailymotion’da bulunabiliyor. Oyunun erken kopyasına 1,300 Dolar veren Daymeeuhn, videosuna Sean Murray’den özür dileyerek başlıyor. Bu videodan kısa bir sürede haberi olan Sean Murray, ”Biz No Man’s Sky’ı sürprizlerle doldurarak yıllar geçirdik, siz ise bekleyerek. Lütfen kendiniz için oyunun sürprizini bozmayın” diyerek bir gönderi paylaşıyor.

 Videolarında hiç spoiler barındırmamaya çalışan Daymeeuhn, oyunda tahmin edebileceğimizden çok fazla spoiler bulunduğunu ve Sean Murray’in bu konuda çok haklı olduğunu söylüyor. Biz de her ikisine katılıyoruz. Yıllardır beklediğimiz No Man’s Sky, 10 Ağustos 2016’ya kadar biraz daha beklenmeyi, fazlasıyla hak ediyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.