Sea of Thieves ekibi, ara vermeden yeni içerikler üretmeye devam ediyor

Sea of Thieves ekibi, ara vermeden yeni içerikler üretmeye devam ediyor

Yeni içerikler, yeni görevler, yeni kıyafetler...

Piyasaya bomba gibi düşen korsan simülasyon oyunu Sea of Thieves’in geliştiricisi Rare’den haber var. Yeni 1.0.6 güncellemesini duyuran Rare, dün yayımlanan geliştirici videosunda gelecek haftalar ve aylar için planladıkları içerik güncellemeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves

Rare, bünyesinde üç farklı ekibin kullanıcılara farklı zamanlarda sunulacak üç farklı içerik paketi üzerinde çalıştığını duyurdu. Yapımcı Joe Neate, bu içerik paketlerinden birinin bu ay çıkacak orta boyutlu bir güncelleme olan The Hungering Deep olduğunu ifade etti. Neate, diğer iki ekibin ilerleyen aylarda yayımlanacak Forsaken Shores ve Cursed Sails içerik paketleri üzerinde çalıştığını bildirdi.

Sea of Thieves için 3 içerik paketi daha yolda

Rare, daha öncesinde 2018 yılı için toplamda 6 içerik paketi planladıklarını duyurmuştu. The Hungering Deep, Forsaken Shores ve Cursed Sails dışında 3 tane daha içerik paketi anlamına gelen bu açıklama, Rare ekibine kafalarını kaşıyacak zaman bırakmayacak gibi gözüküyor.

Sea of Thieves yapımcısı Neate, bahsedilen ekiplerin aynı zamanda paketlerle birlikte gelen haftalık etkinlikleri düzenlemekle yükümlü olacağını belirtti. Yapımcı, ek olarak oyuncuların başlıca isteklerinden bir olan özel tayfa özelliğinin de 8 Mayıs tarihinde oyuncularla buluşacağını duyurdu. Böylece bağlantısı bir anda kopan tayfa üyelerinin yeri rastgele doldurulmayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neate duyurusunda son olarak iki küçük güncellemeden daha bahsetti. Bunlardan ilki, suya dalan oyuncuların isimlerinin gözükmeyeceği idi. Neate, bu güncelleme ile gizli bir oyun tarzı sahiplenen oyunculara kolaylık sağlamayı amaçladıklarını belirtti. Bahsedilen diğer güncelleme ise tayfa üyeleri arasında kaynak transferini mümkün kılmakta. Böylece daha gerçekçi bir simülasyon deneyimi sunulacağını tahmin ediyoruz. Sea of Thieves yapımcısı, duyurusunu bu duyurunun düzenli olarak yayımlanacak bir duyuru serisinin ilki olduğunu belirterek bitirdi.

Sea of Thieves hakkında kararsızlığa düştüyseniz, incelememize buradan ulaşabilirsiniz.


Sea of Thieves
Sea of Thieves inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın