Sea of Thieves ile birlikte yeni Xbox One S paketleri tanıtıldı

Sea of Thieves ile birlikte yeni Xbox One S paketleri tanıtıldı

Paketin fiyatı ise 300 Dolar.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde Amazon, yanlışlıkla Xbox One S ile Sea of Thieves ürünlerini tek bir pakette listelemişti. Bu listeleme, hemen kaldırılmıştı tabii. Bugün ise Microsoft, yaptığı resmi bir açıklama ile Sea of Thieves içerikli Xbox One S paketlerini tanıttı. Yapılan resmi açıklamaya göre bu paket, 20 Mart 2018 tarihinde, 300 Dolar fiyat etiketi ile birlikte piyasaya sürülecek. Şu an ön siparişe açık olan bu paketlerin içeriği ise dopdolu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves ile birlikte yeni Xbox One S paketleri tanıtıldı

Microsoft ekibinin resmi açıklamasına göre 300 Dolar değerindeki bu paketin içerisinde 1 TB boyutundaki Xbox One S konsolu, bir adet kontrolcü, dijital Sea of Thieves kopyası, aylık Xbox Live Gold üyeliği ve yine 1 aylık Xbox Game Pass aboneliği bulunmakta. Yalnız şimdiden notumuzu düşelim, paketin içerisindeki bu konsolun herhangi bir özel tasarımı bulunmuyor. Yani standart, beyaz renkteki bir konsola sahip oluyorsunuz bu paketi satın alırsanız.

“Sea of Thieves’te ufuktaki her gemi gerçek oyunculardan oluşan bir ekibe sahiptir ancak gerçek niyetleri ne olabilir? Belki de barışçıl bir görüşme yapmak istiyorlar ya da zorlukla elde ettiğiniz yağmalarınızı ele geçirmek istiyorlar veya tek istedikleri açık denizlerde iyi bir savaşın heyecanını yaşamak. Tercih edeceğiniz yanıt şekli, zafer sesleri ile okyanusun dibine yakından bakış arasındaki fark anlamına gelecek.

Bir korsanın gününün önemli bir kısmı ister zorlu bir bulmacayı çözerek ister rakip ekibin burnunun ucunu görmemesinden yararlanarak zulası için hazine arayarak geçer. Çok sayıda sandık çeşitli lanetler taşıdığından ve masum görünen bir yükün bir geminin akıntıya kapılmasına ya da yeni sahibinin çakırkeyif bir şekilde güvertede sersemlemesine neden olacağından dikkatli olmak yararlıdır.”

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.