Menü
https://leadergamer.com.tr/hbo-game-of-thrones-dizisi/
Sea of Thieves , Xbox One S 5 Ağustos 2017 11:54

Sea Of Thieves oyunundan 25 dakikalık Xbox One S oynanış videosu

Bu video ile belki de oyunun gerçek yüzünü görüyoruz.


2018 senesi içerisinde Windows 10 bilgisayarlar ve Xbox One ailesi için piyasaya sürülecek olan Sea Of Thieves, bu sene gerçekleştirilmiş olan E3 konferansında idi. Konferansa katılan birçok oyuncu, bu oyunun E3 2017 demosunu oynamıştı. Ayrıca YouTube da bu demoların görüntüleri ile dolmuştu. Geçtiğimiz gün ise bu videoların arasına, yeni bir video eklendi. Bahsettiğimiz yeni Sea Of Thieves oynanış videosu, Xbox Fransa tarafından YouTube kanalına eklendi. Yaklaşık 25 dakika uzunluğunda olan bu oynanış videosu, videonun başlığına göre Xbox One S üzerinde kaydedildi.

Sea Of Thieves

Sizlerin de aşağıdan izleyebileceği bu video, aslında oyunun gerçek yüzünü gösteriyor olabilir. E3 2017 zamanına geri dönün ve yayımlanan o videoları tek tek izleyin. Herkes daha önceden planlanmış bir şekilde hareket ediyordu, herkesin ne yapacağı belliydi. Yayımlanan bu video ise diğer videolara göre oldukça farklı bir tipe sahip. Gemideki oyunların muhtemelen minimum iletişimi var ve muhtemelen herkes oyunu çok az biliyor. En önemlisi de, ortada daha önceden planlanmış bir senaryonun olduğunu zannetmiyoruz. Çünkü video oldukça basit ve sıkıcı. Microsoft, kendi oyunlarını bu şekilde sunmayacaktır, değil mi?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör