Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Sea of Thieves ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Sea of Thieves ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Benzersiz bir korsan deneyimine hazır mısınız?

Microsoft tarafından dağıtımcılığı üstlenen, Rare tarafından da geliştirilen Sea of Thieves, bir korsan oyunu ve bu oyun, çıkışını PC ve Xbox One platformları için 20 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Eğer oldukça tatlı grafiklere ve bugüne kadar görebileceğiniz en iyi deniz tasarımına sahip olan bir video oyunu arıyorsanız, açık dünyada arkadaşlarınız ile korsancılık oynayıp, hazineler bulmak istiyorsanız, bu oyun sizin tercihiniz olmalı.

Sea of Thieves, genel olarak aksiyon-macera tipinde bir video oyunu olarak görünüyor. Oyunu tek başınıza veya arkadaşlarınız ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Farklı gemilere binip, oyuncularla savaşabiliyorsunuz. Tabii bu oyunu oynayabilmek için bir de bedel ödemeniz gerekiyor. Bu bedel, Xbox One ve PC oyuncuları için aynı. Eğer bahsettiğimiz korsan deneyimini yaşamak istiyorsanız, oyun ön siparişe açık ve fiyatı da 260 TL.

Sea of Thieves ne zaman çıkacak?

“Sea of Thieves’te ufuktaki her gemi gerçek oyunculardan oluşan bir ekibe sahiptir ancak gerçek niyetleri ne olabilir? Belki de barışçıl bir görüşme yapmak istiyorlar ya da zorlukla elde ettiğiniz yağmalarınızı ele geçirmek istiyorlar veya tek istedikleri açık denizlerde iyi bir savaşın heyecanını yaşamak. Tercih edeceğiniz yanıt şekli, zafer sesleri ile okyanusun dibine yakından bakış arasındaki fark anlamına gelecek.

Bir korsanın gününün önemli bir kısmı ister zorlu bir bulmacayı çözerek ister rakip ekibin burnunun ucunu görmemesinden yararlanarak zulası için hazine arayarak geçer. Çok sayıda sandık çeşitli lanetler taşıdığından ve masum görünen bir yükün bir geminin akıntıya kapılmasına ya da yeni sahibinin çakırkeyif bir şekilde güvertede sersemlemesine neden olacağından dikkatli olmak yararlıdır.

Bir korsan olmak demek kendi kararlarınızı alma özgürlüğüne sahip olmak demektir. Hiç ulaşılmamış sulara ulaşmak için denize mi açılacaksınız, eski gemi kalıntılarını aramak üzere derinlere mi dalacaksınız yoksa geminizi onaracak ve eski haline getirecek malzemeleri mi arayacaksınız? Neye karar verirseniz verin, sizi bekleyen maceralara ve fırsatlara nasıl yaklaşacağınız tamamen size kalmış.

Sea of Thieves denizlerinde seyreden her şey yerel tavernada bir kadeh içki içmek üzere davet edilecek kadar hoş değil. Vahşi hayvanlar ve egzotik yaratıklar keşfedilmeyi bekliyor ancak daha da tehlikeli olan sessiz bir şekilde ölmeyi öğrenememiş eski korsanların kalıntıları kaynaklı. Bu vahşi iskeletler sürüler halinde gezer, paslı ve eski topların kontrolünü ele geçirir ve denizdeki seyrinizin tamamlanmadan sona ermesi için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın