Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi hakkında daha fazla detay verildi

Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi hakkında daha fazla detay verildi

Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi ile gelecek olan etkinlik, bir daha yakalanamayacak bir fırsat sunacak.

Geçtiğimiz günlerde Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi ile ilgili biraz bilgi paylaşılmıştı ve biz de bu paylaşılan bilgileri sizlere sunmuştuk. Oyuna birçok içeriği beraberinde getirecek olan güncelleme hakkında vermiş olduğumuz bilgileri henüz görmediyseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimizden öğrenebilirsiniz. Bahsini etmekte olduğumuz haberimizde, yolda olan güncellemenin çıkış tarihi, bir fragman ile birlikte biz oyunculara duyurulmuştu. Şimdi ise, haberimize konuk olan güncelleme ile ilgili çok daha detaylı bilgiler verildi ve biz de sizlere bu bilgilerden bahsedeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi eşyalar

Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi, dolu dolu içeriklerle geliyor

31 Temmuz 2018 tarihinde bizlerin huzuruna sunulacak olan güncelleme, aynı zamanda birçok önemli ve yeni içeriğe de ev sahipliği yapıyor. Güncelleme, 3 hafta sürecek bir etkinlik ile birlikte, bizlere aşama aşama sunulacak. Bu esnada da oyun ve güncellemenin arkasında bulunan hikaye, birtakım zorluklar ile çeşitli hediyeler ile karşılaşacağız. Bir önceki güncellemenin aksine, Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi çok daha düzgün bir şekilde bizlere sunulacak ve her hafta yapılacak, kazanılacak yepyeni şeyler olacak.

Rare ekibi Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi ile ilgili, “İskelet gemilerin gelişi, Outpost’ları engelleyerek, yerel tüccarları zor bir durumda bıraktı. Bu yeni ve korsan yaşam tarzının kişisel tehdidine bir şey sebep oldu. Öyleyse, neden meyhanedeki dost canlısı, yerli Bilge Rat’e bir söylenti duyup duymadığını sormuyorsun? Bu zaman sınırlı hikayede kayıp tüccarın hikayesini araştır ve ölmemişlerin donanmasının arkasındaki hikayeyi, benzersiz ödülleri açmak için ortaya çıkar.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi gemiler

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi, bir daha yakalanmayacak fırsatlar sunuyor

Verilen diğer bilgilere göre Outpost’taki dükkan sahipleri, gelecek hafta fiyatları düşürecek. Bu indirim kalıcı mı, geçici mi bilinmiyor. Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi, aynı zamanda yeni Hunter kıyafet ve ekipmanlarını da bizlere getiriyor. Bu ekipmanların yanı sıra bir de, iskeletlerden ilham alınarak hazırlanmış olan birtakım kemerler, botlar, kürekler ve davullar da geliyor. Ayrıca, iskelet yelkenleri, teması, gemi başı süsü ve bayrağı da geliyor. Tabii, oyuna eklenen içerikler arasında yeni Legendary korsanların gemileri için kozmetik set, korsanlar için yeni saç, kıyafet, dövme ve yara izleri de bulunuyor.

Sea of Thieves Cursed Sails güncellemesi sona erdiğinde de, içeriklerin büyük bir çoğunluğu oyun içerisinde kalacak. Fakat, hikaye ve savaşlarla ilgili birtakım içerikler kalkacak. İskelet gemileri, kalıcı olacak. Ayrıca, etkinlik sonrasında, etkinlik esnasında kazanılabilen eşyalar kazanılamayacak. Eylül 2018 ayında ise, oyuna yepyeni büyük bir güncelleme ile birlikte birçok içerik ve yenilik gelecek, haberimize konuk olan ve bir önceki büyük güncelleme gibi. Hemen aşağıda, The Brigantine için paylaşılmış olan videoyu bulabilirsiniz.


Sea of Thieves
Sea of Thieves inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.