Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Sea of Thieves için 4K çözünürlükte 1 saatlik oynanış videosu yayımlandı

Sea of Thieves için 4K çözünürlükte 1 saatlik oynanış videosu yayımlandı

Yiyeceklerinizi, içeceklerinizi alın. 1 saatlik görsel şölen var.

Bana tek başına Xbox One X aldırtabilecek güce sahip olan ve teknik alfa süreci henüz bitmiş olan Sea of Thieves için yepyeni bir oynanış videosu yayımlandı. Oyun için yayımlanan bu oynanış videosu, yaklaşık 1 saat uzunluğunda ve 4K çözünürlüğe sahip. Peki, bugün Sea of Thieves hakkında sizlere sadece bu bilgiyi mi sunacağız? Tabii ki hayır. Çünkü oyunun geliştiricilerinden gelen açıklamaya göre, oyunun teknik alfa sürecine katılan tüm oyunculara Founder başlığı verilecek. Bu başlık sayesinde oyunun beta sürecine de herhangi bir problem yaşamadan girebileceksiniz. Yani, oyun çıkmadan son 1 kez daha oyunu oynama şansınız olacak efendim. Tabii teknik alfa sürecine katıldıysanız.

Sea of Thieves

20 Mart 2018 tarihinde sadece PC ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan bu oyun, Rare ekibi tarafından geliştiriliyor ve oyunun beta sürecinin de Şubat 2018 içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. Çünkü geliştirici ekip, Ocak 2018 içerisinde muhtemelen teknik alfa sürecinde toplanan verileri değerlendirecek ve oyunlarını bir adım ileriye taşımaya çalışacaklar. Bu yüzden Ocak 2018 içerisinde bu oyunu tekrar oynamayı beklemenizi önermiyoruz.

Son olarak, eğer dilerseniz sizler de hemen aşağıdaki videodan bahsettiğimiz 1 saatlik, 4K çözünürlükteki oynanış anlarına göz atabilirsiniz. İzleyebileceğiniz bu oynanış anları, resmi görüntülerdir ve doğal olarak oyunun geliştiricileri tarafından alınmıştır. Anladığımız kadarıyla da oyun Xbox One X üzerinde oynanıyor. Çünkü görüntülerdeki karakter hareketleri, bir kontrolcü ile oynanıyor hissi veriyor. Eğer bilgisayara kontrolcü takılmadıysa tabii ki.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın