Menü
https://leadergamer.com.tr/xbox-one-x-ilk-resmi-detaylar/
Sea of Thieves 12 Haziran 2017 18:03

Sea of Thieves için birbirinden renkli, 4K çözünürlükte görseller yayımlandı

Tam 32 adet, 4K çözünürlükte görsel var Sea of Thieves için. Hepsi de birbirinden güzel görünüyor.


Geride bıraktığımız E3 2017: Microsoft Sunumu sırasında oldukça güzel bir oynanış videosu ile gösterilen Sea of Thieves için birbirinden renkli, 4K çözünürlükte görseller yayımlandı. Xbox One ailesi ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyun, PC ve Xbox One X platformlarında 4K çözünürlük desteği verebilecek. Oyun için yayımlanan görsellerde ise, oyundaki karakterlerin modellerini, çizimlerini, konsept tasarımları ve yayımlanan oynanış videosundan gelen görüntüleri görebiliyoruz. 2018 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan bu oyun, eşli oyuncu modu temelli olacak. Yani, eğer bir arkadaşınız varsa, bu korsancılık oyunu ile oldukça eğlenebilirsiniz.

Sea of Thieves için birbirinden renkli, 4K çözünürlükte görseller yayımlandı

Yayımlanan bu görseller hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız. Özellikle oyunun deniz efektleri, genel olarak kalitesi, oldukça güzel görünüyor. Zaten oyunun temelinde de deniz olduğu için, pek şaşırmadık. Yine de oyun dünyasında gördüğümüz en iyi deniz grafiklerine sahip bizce Sea of Thieves. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyoruz bu konuda.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör