Scott Pilgrim vs The World The Game Tam Sürüm yakında çıkıyor

Scott Pilgrim vs The World The Game Tam Sürüm yakında çıkıyor

2020 yılının sonlarında oyuncularla buluşacak.

Ubisoft Forward etkinlikleri esnasında Universal Games ve Digital Platforms ekiplerinin iş birliği ile 10. yıl kutlaması için Scott Pilgrim vs The World The Game’in duyurusu yapıldı. Knives Chau ve Wallace Wells gibi indirilebilir içeriklere sahip olan olan Scott Pilgrim vs The World The Game Tam Sürüm bulunduğumuz yılın sonlarında doğru PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Stadia ve PC platformlarında çıkış yapacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Scott Pilgrim vs The World The Game Tam Sürüm geliyor

Ubisoft ekibi tarafından oyun, “Scott Pilgrim’in dönüşü ile oyuncular, özgün grafik roman serisinden ve 2010 Universal Pictures filminden esinlenen ve sevilen “2D arcade beat ’em up” tarzındaki bu oyunu yeniden keşfedecekler. Hayranlar, Paul Robertson’un 8 bitlik animasyonu, Anamanaguchi’nin eleştirmenlerce beğenilen film müziği ve Scott Pilgrim vs. The World grafik roman serisinin yaratıcısı Bryan Lee O’Malley’in retro ara sahneleri ile oyuna yeniden aşık olacak.” şeklinde anlatıldı.

Oynanış özellikleri konusunda ise, “Oyuncular Scott Pilgrim, Ramona Flowers, Stephen Stills ve daha fazla unutulmaz karakterlerle oynayabilir, ayrıca hepsi kendi benzersiz imza hareketleri ve saldırılarına sahiptirler. Karakterler deneyim puanları kazanarak seviye atlayabilir ve çok sayıda kritik beceriler öğrenebilir.” şeklinde bilgi verildi. Devamında ise, “Ek olarak, oyuncular düşmanları yenmek, sağlık ve oyun içi paraları paylaşmak ve birbirlerini canlandırmak için yerel veya çevrim içi olarak üç arkadaşla takım kurma fırsatına sahip olacaklar. Arkadaşlar ayrıca alt uzay mini oyunlarında ve çılgın yakan toplarda yarışabilir veya efsane “ayakta kalan son kişi” savaşlarında birbirlerine meydan okuyabilirler.” şeklinde bilgi verildi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.