Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.01.2021

Ubisoft, Universal Games ve Digital Platforms ekipleri tarafından Scott Pilgrim vs The World The Game Complete Edition oyununun çıkışı duyuruldu. PS4, Xbox One ailesi, Nintendo Switch, Stadia ve PC için Scott Pilgrim vs The World The Game Complete Edition çıktı. Dahası da, oyunun önerilen fiyat etiketi 67,99 TL. Uyumluluk modları aracılığıyla PS5 ve Xbox Series X ile Xbox Series S üzerinde de Scott Pilgrim vs The World The Game Complete Edition oynamak mümkün.

Scott Pilgrim vs The World The Game Complete Edition oyuncular için çıktı

Bütün bunlar dışında, 15 Ocak 2021 yani bugün akşam 18.00 saati itibari ile oyunun PS4 ve Nintendo Switch sürümleri için sınırlı sürümlerine de ön siparişler açılacak. Bu sınırlı sürümler içinde elbette Scott Pilgrim vs The World The Game Complete Edition de bulunuyor. Oyun, 10. yılını kutladığı için Knives Chau ve Wallace Wells indirilebilir içerikleri de oyunda yer alıyor.

Seçebileceğiniz üç farklı Scott Pilgrim vs The World The Game Complete Edition sınırlı sürümü var:

  • Standart Sürüm – Orijinal oyun sanatçısı Mariel Cartwright ve dizinin yaratıcısı Bryan Lee O’Malley’den yeni sanat eserlerinin yer aldığı ters çevrilebilir bir kapak, “Leo’s Place” bilet koçanı ve renkli bir rehber kitapçığı içerir.
  • Klasik Sürüm – Ana oyun, lüks sert kapaklı retro kutu, Anamanaguchi’den soundtrack CD’si, katlanmış dünya haritası ve çıkartmaları içerir.
  • K.O. Sürümü – Klasik Sürüm, “Sex Bob-omb” gitar penaları, bateri bagetleri, kaset formatında oyun müziği, yedi karttan oluşan parlak takas kartları seti ve Jeremy Parish tarafından yazılmış ciltli bir rehber kitabı içerir. Tüm K.O. Sürümü eşyaları, ışık ve ses içeren üç boyutlu açılabilen, otantik, menteşeli sert kaplamalı bir müzik aletleri sandığında gelir.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.