Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Samsung Galaxy S9 ve diğer yeni seri telefonların tanıtım tarihi sızdırıldı

Samsung Galaxy S9 ve diğer yeni seri telefonların tanıtım tarihi sızdırıldı

Ayrıca telefonun test aşamalarından kötü bir haber de geldi.

Samsung genelde yeni telefonlarını ilk olarak CES etkinliklerinde gösterir. Önümüzdeki CES etkinliği ise doğal olarak CES 2018 adına sahip olacak ve etkinliğin gerçekleşeceği tarih ise 9 Ocak 2018 ile 12 Ocak 2018 tarihleri arasında. Yalnız Samsung, önümüzdeki sene bir değişiklik yaparak Samsung Galaxy S9 ve diğer yeni seri telefonların tanıtımını o etkinlikte yapmayacak. Biraz daha ileri bir tarihte yapacak. En azından sızdırılan bilgilerde bunu görebiliyoruz.

Samsung Galaxy S9 ve diğer yeni seri telefonların tanıtım tarihi sızdırıldı

The Bell ekibinden gelen yeni sızdırma bilgilere göre Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9+, 27 Şubat 2018 tarihinde herkese gösterilecek. Peki, önümüzdeki sene neden telefon biraz daha geç gösterilecek? Bunun belli bir nedeni olabilir mi? Aslında bu soruya net bir cevap vermek imkansız ama ortaya çıkan başka söylentilere göre Samsung Galaxy S9 ve serinin diğer telefonları ne yazık ki test aşamalarından başarılı bir şekilde çıkamadı.

Bir Twitter kullanıcısından gelen bilgilere göre Samsung, yeni telefonda daha ince çerçeveler kullanmayı planlıyordu fakat bu ince çerçeveler, şirketin test aşamalarından geçemedi. Bu yüzden de ekip, serinin bir önceki modelini aynen kopyalama kararı aldı. Tabii yine de bunların hepsinin birer söylenti olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Doğru çıkabilir, yalan çıkabilir, hepsine kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Ne bu söylentilere tamamen inanın, ne de tamamen sırtınızı dönün. Bu şekilde, iki farklı uçta da kazanan taraf siz olursunuz efendim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın