Sınırları kaldıran Samsung Galaxy S8 için internetten ön satış başladı

Sınırları kaldıran Samsung Galaxy S8 için internetten ön satış başladı

Samsung, Samsung Galaxy S8 telefonuna herkesten önce sahip olma fırsatı sunuyor.

Samsung, akıllı telefonu yeniden tanımlayan Samsung Galaxy S8 telefonuna herkesten önce sahip olma fırsatı sunuyor. Samsung Türkiye internet adresi üzerinden ilk kez sınırlı sayıda satışa sunulan Galaxy S8, gelişmiş donanım ve tasarım özellikleriyle kullanıcıları sınırlarını kaldırmaya davet ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

1490872052_Samsun_Galaxy_S8__3_

Samsung Electronics, #Unpacked etkinliğiyle New York ve Londra ile eş zamanlı olarak Türkiye’de tanıttığı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8+ telefonlarını internet üzerinden ilk kez ön siparişle satışa sunuyor. Sınırları Kaldır sloganıyla akıllı telefon kavramını yeniden tanımlayan Galaxy S8 ve Galaxy S8+, ilk etapta Samsung Türkiye Sanal Mağazası shop.samsung.com/tr üzerinden sınırlı sayıda stokla satışa sunuldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı olmak üzere üç renk alternatifiyle Türkiye’de kullanıcılarla buluşuyor. Galaxy S8 için tavsiye edilen satış fiyatı 4.399 TL ve Galaxy S8+ için ise 4.999 TL olarak açıklandı. Kullanıcılar shop.samsung.com/tr adresindeki ön sipariş seçeneği ile Türkiye’den cihazlara sahip olan ilk kişiler arasında yer alabilecekler. Ön sipariş verenler, aynı zamanda 400 TL’lik SamsungWA Aksesuar hediye çekinden faydalanabilecekler.

Sınırları kaldıran Samsung Galaxy S8 için internetten ön satış başladı

Güçlü performansı ve bağlantı özelliklerini bir arada barındıran Samsung Galaxy S8, sektörün ilk 10nm işlemcisine sahip olmasıyla teknoloji severlerin beğenisini kazandı. Bu güçlü işlemci, kusursuz bir akıllı telefon deneyimi sunmanın yanı sıra, yenilikçi Samsung DeX özelliği sayesinde akıllı telefonun bir masaüstü veya tablet bilgisayar gibi çalışmasına imkan sağlıyor. 5.8 inç Galaxy S8 ve 6.2 inç Galaxy S8+, sahip oldukları kompakt tasarımla rahat bir kullanım sunarken Corning Gorilla Glass 5 ekran ve arka yüzeyiyle sağlamlık ve şıklığı tek bir tasarımda buluşturuyor. Gelişmiş kamera özelliklerine sahip Samsung Galaxy S8 ve S8+, ayrıca suya ve toza dayanıklı olmaları, hızlı ve kablosuz şarj özellikleri ve sürekli-açık ekran özelliğiyle kullanıcılara beklediklerinin çok daha ötesini sunuyor.

Daha fazla bilgi için samsung.com/tr ve shop.samsung.com/tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

1490872052_Samsun_Galaxy_S8__2_

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.