Samsung Galaxy Note 9 telefonunu yanlışlıkla sızdırdı

Samsung Galaxy Note 9 telefonunu yanlışlıkla sızdırdı

İşte bunlar hep yanlışlıkla.

Günümüzde sızan bilgilere doyar olduk artık. Oyun dünyasında, teknoloji dünyasında sürekli olarak bilgiler sızıyor. Bazen, bu bilgilerin şirketler tarafından bilerek sızdırılıp sızdırılmadığını da merak etmiyor değiliz açıkçası. Niye böyle bir giriş yaptığımızı mı merak ediyorsunuz? Samsung Galaxy Note 9 model telefon yanlışlıkla sızdırılmış durumda da ondan. Hem de öyle, böyle değil. Gayet resmi olan bir tanıtım fragmanı ile birlikte.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Samsung Galaxy Note 9 telefonunu yanlışlıkla sızdırdı

Samsung Galaxy Note 9 telefonu yanlışlıkla sızdırıldı

Şimdi, bu sızdırılma mevzusunun gerçekten gerçek olduğuna inanmak isterdik fakat sıkıntı, bu sızıntının birden fazla YouTube kanalı üzerinde gerçekleşmiş olması. Zaten daha önceden yine yanlışlıkla sızan ön sipariş ile gün yüzüne çıkan telefon için şimdi de bir video ile sızmış durumda. Bahsini etmekte olduğumuz videoyu haberimizin en sonunda bulabilirsiniz. Fakat videoya geçmeden önce, paylaşmak istediğimiz birkaç bilgi daha bulunuyor.

Öncelikle, aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Samsung Galaxy Note 9 videosunun, sızdırıldıktan kısa bir süre sonra kaldırıldığını belirtmemizde fayda var. Zaten bu yüzden videoyu paylaştığımız YouTube kanalı farklı bir kanal. Şekil açısından şöyle bir baktığımızda, Note 8 ile çok da bir fark görmediğimizi söyleyebiliriz. En büyük fark, bizlere yeni sunulacak olan sarı S-Pen olsa gerek. Bunun dışında kasa yapısı ve girişlerin yerleri de fazlasıyla benzer durumda. Modelde 512GB’lık bir alan bulunuyor olacak ve bu da 512GB’a kadar MicroSD ile desteklenecek. Bu da 1TB alan demek. Telefon ile ilgili daha fazla detayı artık 9 Ağustos 2018 tarihinde öğreneceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.