Saints Row serisi ile tanıdığımız Volition, yeni bir oyun geliştiriyor!

Saints Row serisi ile tanıdığımız Volition, yeni bir oyun geliştiriyor!

Acaba yeni bir Saints Row oyunu mu geliyor?

Saints Row serisinin arkasında bulunan geliştirici ekip Volition yeni bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir. Yeni bir oyun dedik fakat hemen aklınıza yeni bir Saints Row gelmesin. Çünkü geliştirici ekip tarafından verilen iş ilanına göre bu oyun yeni bir Saints Row değil. Peki, ama ne?

Volition-Inc.

Geçtiğimiz Mart ayında Volition bir iş ilanı ile birlikte, tamamen yeni bir seri için dünya geliştiricisi/oluşturucusu aradığını açıklamıştı. Bu sefer ise Volition bir sistem tasarımcısı arıyor. Volition’ın aradığı bu sistem tasarımcısı 3. tekil şahıs bakış açısına sahip oyunlarda ve aksiyon tarzı oyunlarda deneyim kazanmış olması gerekiyor. Evet, bu iş ilanları yeni bir Saints Row’u işaret ediyor gibi görünüyor fakat değil. Volition’ın yapımcı koltuğunda oturan isim, oldukça büyük bir dünyaya sahip sandbox tarzında bir oyun yapacaklarını ve bu oyunun firmanın diğer oyunlarına göre daha gerçekçi olması planlandığını belirtti.

Volition tarafından yayımlanan iş ilanlarına göre çıkacak olan bu oyun oldukça büyük bir açık dünyaya sahip olacak, GTA seviyesinde bir gerçekçiliğe sahip olacak, büyük bir ihtimalle TPS olacak ve sadece yeni nesil konsollar ve PC platformu için çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.