Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 25.08.2021

Yeni bir Saints Row oyunu uzun zamandır çıkmıyordu. Gamescom Opening Night Live’da yeni bir Saints Row oyunun duyurulacağını zaten biliyorduk. Oyunun geliştiricisi Volition Studios, Saints Row Reboot versiyonunun ilk fragmanını paylaştı. Ayrıca Volition oyunun çıkış tarihini duyurdu.

Saints Row Reboot 25 Şubat 2022 tarihinde çıkış yapacak

Gamescom Opening Night Live’da Volition ve Deep Silver, yeni Saints Row’a ilk bakışı ortaya çıkardı. Oyun 25 Şubat 2022 tarihinde çıkacak. Önceden sızan bilgiler doğru olduğunu kanıtladı. Bu bir devam oyunu değil. Reboot, bu fragmanda tanışacağımız yeni bir karakter kadrosunu bizlere gösteriyor. ‘Suçla kıvranan’ bir şehirde geçen oyun, sırayla püskürtmek zorunda kalacağınız üç ana çete arasında savaşırken ve en sert suçluları alt edip bir tür getirmek için düzen getirmek için sizi görecek.

Fragman, CGI tanıştığımız karakter çetesinin The Boss, Nina, Kevin ve Eli bir “suç imparatorluğu” başlattığını büyük ölçüde ima ediyor ve kontrolü ele almak için kendi çetenizi kuracağınızı büyük ölçüde ima ediyor. 2013 yılında Saints Row 4 çıkmış ve serideki son oyunu gördük. Ve o zamandan beri seriden hiçbir şey görmemiştik. Fragman tamamen CG, ancak Saints Row’un ikonik saygısızlığının bir kısmını koruyor gibi görünüyor. Ayrıca oyun PC , PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Yeni bir Saints Row oyunu oynamak için sabırsızlanıyoruz. Oyun 25 Şubat 2022’de piyasaya çıkacak. Yapmamız gereken tek şey 25 Şubat’ı beklemek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.