Merakla beklenen Şahsiyet dizisini, oyuncuları ilk kez bir arada izledi

Merakla beklenen Şahsiyet dizisini, oyuncuları ilk kez bir arada izledi

Şahsiyet dizisinde, 65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra’nın kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak karşımıza çıkacak.

Ay Yapım’ın puhutv’de 17 Mart 2018 tarihinde, Cumartesi günü yayımlanacak olan yeni dijital dizisi Şahsiyet’in oyuncuları dizinin ilk bölümünü izlemek için basın gösteriminde bir araya geldiler. Cumartesi gecesi ilk üç bölümü puhutv’de izleyicisiyle buluşacak olan Şahsiyet dizisinde, 65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah (Haluk BİLGİNER) ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra’nın (Cansu DERE) kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak karşımıza çıkacak. Peki, Agâh ve Nevra’nın adım adım birbirlerine yaklaşmaları sadece bir tesadüf mü yoksa büyük bir bulmacanın eksik bir parçası mı?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Merakla beklenen Şahsiyet dizisini, oyuncuları ilk kez bir arada izledi

Şahsiyet, üç bölüm halinde yayımlanacak.

Dizinin oyuncuları, çekimlerine 2 ay önce başlanılan Şahsiyet için rollerine çalıştılar. Haluk Bilginer ve Şenay Gürler tango sahnesi için özel tango dersleri aldılar. Cinayet büro amirliğindeki polis Nevra’yı canlandıran Cansu Dere ise rolüne hazırlık için silah eğitimi aldı. Cansu Dere, atış eğitiminin yanı sıra, karakterinin psikolojisini izleyiciye doğru yansıtabilmek için, emekli bir kadın komiser danışmanlığında rolüne hazırlandı. Dizide usta oyuncu Müjde Ar dokuz yıl sonra ilk kez ekranlarda. Usta oyuncu Onur Saylak’ın, uluslararası festivallerden ödüllerle dönen “Daha” filminden sonra ilk kez bir dizi için yönetmen koltuğuna oturduğu dizi, 60 dakika olarak yayımlanacak.

Hakan Günday, ilk kez bir dizi için senaryo koltuğuna oturduğu Şahsiyet’i kendi özgün hikayesinden senaryolaştırdı. Daha önce “Daha” filminde birlikte çalışan başarılı ikili Günday ve Saylak, bu dizi tekrar bir araya geldiler. Dizide Haluk Bilginer, Cansu Dere, Müjde Ar, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şenay Gürler, İbrahim Selim rol alıyorlar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.