Ryan Reynolds ile Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege filmi geliyor

Ryan Reynolds ile Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege filmi geliyor

Assassin's Creed filmi ardından, Ryan Reynolds ile Tom Clancy's Rainbow Six: Siege filmi de gelecek.

Yeni Deadline haberlerine göre Ubisoft, Ryan Reynolds isminin de içerisinde bulunacağı bir Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege filmi hazırlıyor. Bu film, söylenene göre 1999 çıkışlı Jack Ryan kitap serisinden temel alınacak. Bu kitap serisinde, eski bir Navy SEAL olan John Clark, global seviyede dünyaya zarar vermeye hazırlanan bir terörist grubunun peşinden gidiyordu. Goldsman tarafından yapılacağı söylenen bu filmde, başrolü de en son Deadpool ile gördüğümüz Ryan Reynolds alacak. Yani Ryan Reynolds, John Clark rolünde karşımıza çıkabilir. Fakat ne yazık ki, bu Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege filmi hakkında elimizde daha fazla bilgi bulunmuyor. Ubisoft, şimdilik kapalı bir şekilde ilerletmek istiyor herhalde projeyi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ryan Reynolds ile Tom Clancy's Rainbow Six: Siege filmi geliyor

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege hakkında sizlere en son, “Günümüzde çıkan birçok video oyununda ganimet kutuları oluyor. Bu kutular içerisinden, oyun içerisinde kullanabileceğimiz yeni eşyalar çıkartabiliyoruz. Birçok oyunda bu kutular, hem gerçek para, hem de oyun içi para ile satılıyor. Tabii kutuları oyun içi para ile almak çok büyük uğraş gerektirirken, gerçek para ile hemen alınabiliyor. Yani, oyuncular mikro ödemeye itiliyor. Bugünlerde ise Ubisoft, bu sistemi, belki de şu sıralar en çok sevilen oyununa uyguladı. Evet, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununa ganimet kutuları eklendi. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege içerisindeki kozmetik ögeleri, artık bu kutular içerisinden çıkartabileceğiz.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.