Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 09.06.2021

Ryan Reynolds, Instagram gönderisiyle Deadpool filmiyle ilgili ipucu veriyor. Oyuncunun bir çantadan çıkan kendine özgü kırmızı ve siyah maskenin bir resmini Instagram hikayesine göndererek Deadpool 3’te oynayacağının sinyalini verdi. Şimdiye kadar Ryan Reynolds Deadpool ve Deadpool 2’de, Ryan Reynolds baş karakter olarak rol almıştı. Her iki filmde çok çılgın ve eğlenceliydi. Deadpool 3’ün de diğer filmleri gibi olacağını düşünen hayranları şimdiden heyecanla filmin çıkış tarihini beklemeye başladı.

Ryan Reynolds Deadpool filmiyle ilgili ipucu vererek 3. filmde oynayacağının sinyalini verdi

The Walt Disney Company’nin 20th Century Fox’u satın alması, filmin geleceği konusunda bazı şüphelere yol açtı. Ancak R derecesi yani yaş sınırı olduğu için bir sorun olmayacağı düşünülüyor. Bununla birlikte, Deadpool sonunda R dereceli bir Marvel Sinematik Evreni yani MCU başlangıcı yapacak. 17 yaş altı aile izniyle ilgilen ilk Marvel filmi olması filmin ilgi çekiciliğini umarız ki azaltmaz.

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Deadpool 3’ün Ocak 2021 ayında yaptığı açıklamada, “Yeni film R olarak derecelendirilecek bir senaryosu bulunuyor ayrıca Ryan Reynolds, şu anda başka bir projede yer alıyor. Bu yüzden film bu yıl çekilmeyecek. Ryan Reynolds çok meşgul, çok başarılı bir aktör.” sözlerinin ardından, “Şimdi filmle ilgili yapmamız gereken çok fazla şey var, ancak başlamış olması bile heyecan verici.” diyerek gelişmeleri filmin hayranlarına duyurdu. Marvel Studios, çıkaracakları projelerini 2023’e kadar planladı ama maalesef ki Deadpool 3 şu anda hazırlanan planda bulunmuyor.

Marvel Studios, Loki ve Hawkeye gibi dizilerin yeni bölümleri, Black Panther Wakanda Forever ve The Marvels gibi filmlerin yeni bölümleri ise 2023’e kadar yapılacaklar listesinde yer alıyor. Ayrıca 2023 kadrosunda Ant-Man and the Wasp Quantumania ve Guardians of the Galaxy Vol. 3, şu anda onaylanmış filmler olarak yer alıyor. Bir de iki isimsiz film, planlanan takvimde Sonbahar kısmını dolduruyor. Hızla ilerleyen bu projeler Deadpool 3’ün çıkma ihtimalini daha da düşürüyor. Bu arada ekranlarımıza gelecek bir sonraki MCU projesi, 9 Haziran 2021’de Disney Plus’a gelecek olan Loki olacak. Bir ay sonra yani 9 Temmuz 2021’de beyaz perdede ilk kez ekrana gelen ve uzun zamandır beklenen Black Widow filmi ile devam edecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.