Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Rust, konsollar için de ufukta göründü

Rust, konsollar için de ufukta göründü

Ayrıca, gelecek olan içerikler de bir hayli kalabalık görünüyor.

Hayatta kalma oyunları denildiğinde, akla gelen birtakım oyunlar oluyor elbette. PlayerUnknown’s Battlegrounds, The Forest, Subnautica, ARK: Survival Evolved ve daha nicesi, hayatta kalma oyunları konusunda ön plana çıkan oyunlardan. Bütün bu oyunlar gibi, Rust da yine ilk akla gelen oyunlardan bir tanesi. Henüz hala erken erişim aşamasında bulunan oyunu oynayan oyuncu sayısı da bir hayli yüksek tabii. 11 Aralık 2013 tarihinden beridir biz oyuncularla olan Rust, ortaya çıkan bilgilere göre, bulunduğumuz yıl içerisinde konsollarda da baş gösterecek.

Rust, konsollar için de ufukta göründü

Rust‘ın henüz erken erişim aşamasında bulunduğunu söylemiştik. Yani, hala geliştirilen bir oyun ve birçok eksiği var. Her ne kadar 11 Aralık 2013 gibi bir tarihte çıkmış ve üzerinden 4 yılı aşkın bir süre geçmiş de olsa, henüz tam anlamıyla tamamlanmış değil. Oyun için gösterilen yol haritası da, daha oyuna nelerin ekleneceğini gösteriyor tam olarak. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yol haritası, yılların hangi aşamalarında, oyuna hangi içeriklerin geleceğini ve ne gibi yenilikler yapılacağını gösteriyor. Bunlar arasında yeni zanaat sistemleri, elektrik, araçlar ve daha nicesi de görünürde.

Oyunun haberimize konuk olmasını sağlayan yenilikten, sizlerle bağlantısını paylaşmış olduğumuz sayfada bahsediliyor. Belirtilen zaman aralığına göre, bulunduğumuz 2018 yılının 3. çeyreği veya yetişmezse ötesinde, Rust diğer platformlarda da çıkışını gerçekleştirecek. Diğer platformlardan kastımız ise, konsollar. Eğer bir konsol oyuncusuysanız ve PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi, Rust‘ı da konsollar üzerinde deneyimlemek gibi bir hedefiniz varsa, dişinizi biraz sıkmanız gerekiyor ne yazık ki.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın