Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 29.01.2018

Sabaha karşı biten Royal Rumble 2018 etkinliğinde yürekler, ağızda idi. En azından benim yüreğim ağzımda idi çünkü öncelikle erkeklerin Royal Rumble maçında yine Roman Reigns son dörtlü arasındaydı, ben yine sinirden çıldırıyordum. Fakat problem yok, o karşılaşmayı Shinsuke Nakamura yendi ve WrestleMania 34 etkinliğinde AJ Styles ile karşılaşmayı seçti. Eğer herhangi bir değişiklik olmazsa, WWE ekibinin en büyük etkinliğinin final maçı, WWE Şampiyonluğu için Shinsuke Nakamura ile AJ Styles arasında geçecek. Peki, erkeklerin karşılaşması bir yana, kadınların ilk Royal Rumble maçında ne yaşandı? Daha önceden söylendiği gibi Ronda Rousey geldi mi?

Ronda Rousey, WWE kadrosuna katıldı ve WrestleMania 34 planları sızdırıldı

Evet, yukarıdaki görselden de görebileceğiniz gibi Ronda Rousey artık WWE kadrosunda. Kendisi, bizim tahmin ettiğimiz gibi, kadınların Royal Rumble maçı sırasında kendisini göstermedi. Aslında oldukça akıllıca bir hareketti de bu. Çünkü Royal Rumble karşılaşmasını Asuka yendi. Eğer Ronda Rousey de bu karşılaşma içinde olsaydı, ikisi arasında seçim yapmak oldukça zor olacaktır ve bu işin sonucunda iki isimden bir tanesi mutlaka kötü bir noktaya ulaşacaktı. Her neyse, maçın sonunda Ronda Rousey kendini gösterdi, ringdeki Asuka ve şampiyonlara kendisini gösterdikten sonra bir de Stephanie McMahon ile el sıkıştı. Peki, tüm bunlar ne demek oluyor?

Ronda Rousey tarafından gelen açıklamalara göre kendisi, WWE ile birkaç seneliğine sözleşme imzalamış durumda ve bu sözleşme dahilinde kendisi tam zamanlı olarak çalışacak. Yani bu ismi Sasha Banks veya Ruby Riott gibi sürekli göreceğiz. WWE terimi ile Part-timer olmayacak. Wrestling Observer Newsletter tarafından sızdırılan bilgilere göre bu isim için büyük bir WrestleMania 34 maçı düşünülüyor. Şu an masada olan maç ise bir takım maçı. Bu maçta The Rock ile Ronda Rousey takım olacak, Triple H ile Stephanie McMahon ile karşılaşacak. Yani birkaç sene önceki WrestleMania etkinliğinde ilk adımları atılmış olan o eski düşmanlık canlandırılacak.

Tabii Wrestling Observer Newsletter tarafından gelen bu bilgiler, şu an biz de dahil olmak üzere birçok insanın mantığına yatmıyor. Çünkü WWE içerisinde birçok farklı hikaye var ve bu hikayelerin birçoğu, WrestleMania 34 için düşünülüyor gibi görünüyor. Mesela Survivor Series 2017 etkinliğinden kalma bir Triple H ile Braun Strowman düşmanlığı var. Aynı etkinlikten kalma yine Triple H ile Shane McMahon arasındaki bir düşmanlık var. Ayrıca Kurt Angle ile Triple H arasında bir karşılaşma olabileceği de söylenmekte idi. Daha önceden Ronda Rousey ile Charlotte Flair isimlerinin karşılaşacağı da söyleniyordu ama şu an bu planların herhalde hiçbiri net değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.