Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 30.05.2015

PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına özel olarak çıkışını yapan oyunlar bu zamana kadar oldukça iyi grafiklere ve performanslara sahipti. Fakat aynı şeyleri ne yazık ki cross-platform oyunlar için söyleyemeyiz sanırım. Fakat Rockstar Games ve Take-Two Interactive’in CEO koltuğunda oturan Strauss Zelnick pek bu şekilde düşünmüyor. Strauss Zelnick’a göre yeni nesil konsolların henüz gücünü kimse anlayabilmiş değil.

sony-reveals-why-it-wanted-to-announce-ps4-before_2m7m.1920

New York’da düzenlenen 43. Medya ve Telekom konferansında, “Yeni nesil konsollarda bulunan teknolojilerin henüz neler yapabileceğini bilmiyoruz.” şeklinde konuşan Rockstar Games ve Take-Two Interactive’in CEO koltuğunda oturan Strauss Zelnick sözlerine, “Yeni nesil konsollar için 1-2 oyun çıkarttık fakat bu konsolların gücünün henüz küçük bir kısmını kullanabildik ve bu bizi oldukça heyecanlandırıyor.” şeklinde devam etti.

Rockstar Games ve Take-Two Interactive’in CEO koltuğunda oturan Strauss Zelnick’in yukarıdan okuyabileceğiniz yorumlarını PlayStation markasının patronu olan Andrew House’un sözleri izledi. E3 2015’e oldukça olumlu gözlerle bakan Andrew House, “E3 2015 ile birlikte yeni nesil konsol gücünü gösterebilecek oyunları sizlere tanıtabileceğiz bence. Bu oyunlar belki yeni nesil konsolların tam gücünü şimdilik kullanmayacak fakat bir önceki oyunlardan daha fazlasını kullanacak.” şeklinde konuştu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.