Rockstar Games oyunlarında büyük indirim kampanyası başladı

Rockstar Games oyunlarında büyük indirim kampanyası başladı

Elinizi biraz çabuk tutmanız gerekebilir.

Rockstar Games, bizlere bugüne kadar hep şaheserler sunmayı başarmış bir ekip. Yolda olan Red Dead Redemption 2 isimli oyunları bir yana, yıllardır aramızda olan ve hala aktif olarak oynanan Grand Theft Auto V gibi bir oyunun da altında imzaları bulunuyor. Tabii, bünyelerinde sadece bu 2 seri bulunmuyor elbette. Hala sevilerek oynanan birçok oyunları bulunuyor. Bu haberimiz de, Rockstar Games ekibinin imzasını taşıyan oyunları ile ilgili. Eğer bu ekibin oyunlarını oynamak istediyseniz fakat henüz bu fırsatı elde edemediyseniz, şanslı gününüzde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Rockstar Games oyunlarında büyük indirim kampanyası başladı

Rockstar Games ürünleri, Playstore üzerinde %72’ye varan indirim ile satışta

Yerli bir hizmet olan Playstore, bizlere Rockstar Games oyunlarını %72’ye varan indirimlerle sunuyor. İndirimlerin ne denli büyük olduğunu soracak olursanız, hemen birkaç örnek ile gösterelim. Max Payne 3 – The Complete Edition, 36 TL yerine sadece 10 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Aynı zamanda, Grand Theft Auto V de, 198 TL gibi bir fiyat etiketine sahipken, bu indirim kampanyası süresi boyunca sadece 84 TL’ye bizlere sunulmuş bulunuyor. İndirim kampanyasının bulunduğu sayfaya ilerlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberimize konuk olan bu büyük indirim, tahmin edebileceğiniz üzere sadece kısa bir süre için geçerli. Yani, eğer bu indirimlerden faydalanmak istiyorsanız, elinizi biraz çabuk tutmanız gerekecek. Zira, 4 Haziran 2018 tarihi ile birlikte, bu büyük indirimler de bitiyor ne yazık ki. Ayrıca, PlayStore üzerinde bugün başlayan başka indirimler de mevcut ve eminiz ki ilginizi fazlasıyla çekeceklerdir. Hemen aşağıda, haberimize konuk olan indirim kampanyasındaki ürünleri ve bugün başlayan diğer indirimleri görebilirsiniz.

İndirimdeki Rockstar Games ürünleri

Bugün Başlayan diğer indirimler

Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

  1. Mehmet dedi ki:

    Lütfen başlıkta indirimin hangi platform olduğunu da yazın. Sebepsiz heyecanlandım steam de diye :(

  2. Alper Dalan dedi ki:

    Playstore üzerinden aldığınız oyunları zaten Steam kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.