Rockstar Games, Grand Theft Auto V için çıkmayan senaryo paketi hakkında konuştu

Rockstar Games, Grand Theft Auto V için çıkmayan senaryo paketi hakkında konuştu

Ah bu Grand Theft Auto Online...

Grand Theft Auto V, Rockstar Games için oldukça ilginç bir oyun oldu. Çünkü Rockstar Games yaptıkları oyunların senaryo modlarına ek paket çıkartmayı çok severdi. Fakat GTA 5 için hiçbir senaryo ek paketi göremedik. Söylenenlere göre ekibe para tatlı gelmişti ve tüm senaryo ek paketleri iptal edilmişti. Bunların yerine geliştirici ekip Grand Theft Auto Online için ücretsiz içerik güncellemeleri yayımlıyordu. Bugün ise Game Informer aracılığı ile Rockstar Games ilk defa bu konuda resmi bir şekilde konuştu ve ekip, Grand Theft Auto V için çıkmayan senaryo paketi hakkında konuştu.

GTA 5

Geliştirici ekibin tasarım yönetmeni ile bir röportaj gerçekleştiren Game Informer, bu röportajda, “Biz şirket olarak tekli oyuncu modlarını oldukça seviyoruz. İnanın ki tekli oyuncuların tasarım yönlerine kesinlikle çoklu oyunculu oyunlar rakip olamaz. GTA 5 ile oyunculara sunduğumuz senaryo modu dev gibi bir şeydi ve tamamen bitmiş bir paketti. Sanki tek bir oyunun içinde 3 farklı oyun oynuyormuş gibiydik. Ayrıca GTA Online çok büyük bir potansiyele sahipti, bunu fark ettik. Fakat bu büyük potansiyel bizlerin kaynaklarından da çok fazla yiyordu.” şeklinde bir cevap aldı Grand Theft Auto V için çıkmayan senaryo paketi hakkında.

Röportaj, “Grand Theft Auto Online projesinin tüm kaynaklarımızı kullanması ve aynı zamanda da farklı oyunlar geliştiriyor olmamız GTA 5 için istediğimiz senaryo genişletme paketlerini imkansız ve gereksiz kıldı. Fakat gelecekte piyasaya süreceğimiz oyunlarda kesinlikle senaryo ek paketleri yapmak istiyoruz.” şeklinde devam etti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın