Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alperen Balık, Editör Yazım tarihi: 08.05.2015

Rockstar Games, zor kazanılan Heist paralarını harcamak isteyenler için  Grand Theft Auto V’in çoklu oyuncu moduna yeni içerikler tasarladıklarını söyledi.

gta 5

Geliştiriciler oyun için yeni bir spor araba ve geliştirilmiş yeni bir tabanca tanıttı. Tabanca, Grand Theft Auto V’de bulunan Pistol .50’nin modifiye edilmiş hali gibi gözüküyor. Spor arabanın ise martı kanat kapıları ve en az 2 tanıdık modifikasyonu var. Bu modifikasyonlar, düşük rally ışıkları ve ve karbon fiber kaput olarak Los Santos Customs’da bulunuyor.

Rockstar Games: “Çok yakında gelecek başka bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz. Bu güncellemenin içinde haksız kazancınızla gösteriş yapıp, eğlenmeniz için çok tarz yeni oyuncaklar olacak.” dedi. Geliştiriciler, her ne kadar Grand Theft Auto V’in çoklu oyuncu modu için yeni ek paketlerin yolda olduğunu söylese de oyuncuların yakın zamanda yeni bir Heist güncellemesi beklentilerinin olmaması gerektiğini söyledi.

“Daha fazla Heist ile ilgili soru soranların, GTA Online Heist’larını yapmanın muazzam bir girişim olduğunu, yani diğer Jobs modlarını veya görevleri hazırlamak kadar kolay olmayan birşey olduğunu lütfen anlamalarını istiyoruz. Biz ancak sizin önümüzdeki aylar için bekleyebileceğiniz, GTA Online için diğer harika güncellemeler üzerinde çalışıyoruz.” cümlelerini kullanan Rockstar, dün akşam oyunun PC sürümünde single-player modları kullananların banlanmadığını onayladı, ama modların oyunla beraber bazı sorunlara yol açabileceğini söyledi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.