Rocket League, bu hafta sonu ücretsiz

Rocket League, bu hafta sonu ücretsiz

Ücretsiz oynama kampanyası, hoş bir indirim ile de geliyor.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları tarafından büyük bir heves ile oynanan Rocket League, yapılan yeni açıklamalara göre bu hafta sonu ücretsiz olacak. 25 milyondan fazla oyuncuya sahip olan bu oyun, sadece Steam üzerinde ücretsiz olacak. Yani, sadece PC oyunları bu kampanyadan yararlanabilecek. Oyunu, sadece hafta sonu ücretsiz oynayabilecek PC oyuncuları ve belirlenen süre bittikten sonra, oyun sizin kütüphanenizde kalmayacak. Steam geri alacak oyunu. Fakat bu ücretsiz kampanya sırasında oyunu beğenirseniz, büyük bir indirim ile oyunu satın alabilirsiniz de. Hoş, bu güne kadar hiç Rocket League oynamadıysanız, çok şey kaçırıyorsunuz demektir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rocket League, bu hafta sonu ücretsiz

Ülkemizde, her ne kadar sadece bu hafta sonu ücretsiz olacak olsa da Rocket League, Çinli oyuncular komple ücretsiz bir Rocket League oynamaya başlayabilecek. Çünkü Tencent, Çin’e ücretsiz bir şekilde getiriyor bu oyunu. Bu haber hakkında daha önce, “Oynaması ücretsiz oyunların, her geçen gün çok daha kaliteli bir hal aldığını hepimiz fark edebiliyoruz. 30 milyondan bile fazla oyuncuya sahip olan Rocket League, sürekli daha fazla oyuncuya ulaşmak için çabalıyor ve yeni içerikler üretiyor. Dünya oyun piyasasının yaklaşık %13’ünü kontrolü altında tutan Tencent, oyunun geliştiricileriyle bir anlaşma yaptı. Oyuncuların gözdesi araba futbolu oyunu, Çinli oyunculara oynaması ücretsiz bir şekilde sunulacak.” demiştik.

Haberimiz, “Rocket League geliştiricisi Psyonix‘ten yapılan açıklamaya göre, Tencent ortaklığıyla oyunun Çin’de yeni bir PC sürümü oyunculara sunulacak. En önemlisi bu yeni sürüm, Çinli oyuncular için tamamen oynaması ücretsiz olacak. Çinli oyuncular için bu anlaşmanın tek olumsuz yönü ise, oyunun normal sürümünü Steam üzerinden satın alamayacak olmaları. Halihazırda oyunu Steam üzerinden satın almış olan kullanıcılar ise oyunlarını oynamaya devam edebilecekler.” şeklinde devam etti ve bitti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.