Türkiye

Rocket League’e birbirinden güzel arenalar geliyor!

Rocket League’e birbirinden güzel arenalar geliyor!

Değişik bir tasarım olmuş.

Bizleri oynadığımız oyunlara bağlayan en büyük unsurlardan birisi, oyunun geçtiği mekandır. Psyonix, oluşturduğu arenalarla oyununu ilgi çekici hale getirmeyi çok iyi biliyor. Eylül 2016’da gelecek bir güncelleme ile, Rocket League’e üç farklı arena eklenecek.

Rocket League

DFH Stadium arenasını neredeyse bütün Rocket League oyuncuları biliyordur. Geçtiğimiz sene karlı hali oyuna eklenen bu arenanın, fırtınalı halini de önümüzdeki Eylül ayından itibaren oynayabileceğiz. Gece şeklinde de oynanılabilir olan Urban Central haritası da, yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Şehrin merkezinde şafak vakti arabalarla futbol oynamak bir hayli ilginç olacak. Oyunda ilk defa göreceğimiz arenanın adı ise Octagon. Tasarım olarak halihazırda oyunda bulunan “Rocket Labs” arenalarına bir hayli benzeyen Octagon, hemen yukarıdaki resimden de görebileceğiniz gibi; garip bir tasarıma sahip.

Yaklaşık bir hafta önce, Rocket League’e yeni bir oyun modu geleceğinden bahsetmiştik. Hem oyun modunun hem de Octagon arenasının aynı ay içerisinde çıkış yapacak olması, akıllara bu arenanın yeni oyun modu olan Rumble için hazırlanmış olabileceğini ihtimalini getiriyor. Psyonix, her geçen gün oyuncu sayısını arttıran Rocket League’e sürekli yeni içerikler getirmeye devam ediyor. Octagon harici yeni arenaların, deney arenası olmayacaklarını hatırlatalım. Dilerseniz, buraya tıklayarak oyunun geliştiricisi olan Psyonix’in paylaşımına ulaşabilirsiniz. Sizler de fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!

Rocket League

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın