Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 23.12.2016

Crytek'in sevilen VR oyunu, Ocak ayında Oculus Rift platformu için yayımlanacak.

images (2)

Crytek'in PlayStation VR için yayımlanan sci-fi VR aksiyon oyunu olan Robinson: The Journey, 2017 yılının Ocak ayında Oculus Rift platformu için yayımlanacak. Crytek'in VR oyunlarını bütün VR platformlarında yayımlamak istediği düşünülüyor.

Oyundan biraz bahsetmek gerekirse, Robinson isimli genç çocuk bir uzay yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculuk sonucunda yeşilin ve ormanın bol olduğu, dinazorların hüküm sürdüğü ilkel bir gezegene düşen Robinson, gezegeni güvenli bir şekilde araştırıp oradan çıkmanın bir yolunu bulmalı.

VR platformunda harika deneyimler vermesi beklenen ve Gamescom 2016'da ödül kazanan Robinson: The Journey, an itibariyle PlayStation VR için PSN üzerinde bulunuyor. Ocak ayında ise Oculus Rift'e gelmesi bekleniyor. Yapımcı firma Crytek'in yaşadığı kriz ve sorunlarla alakalı en güncel habere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.