Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 24.12.2017

Daha önceden Rise of the Tomb Raider oyununda oyun yönetmenliği yapmış olan Brian Horton‏, Twitter üzerinden yaptığı yeni bir açıklamada, Tomb Raider serisi ile ilişkisini kestiğimi ve artık Insomniac Games için çalıştığını belirtti. Brian Horton‏ tarafından yapılan açıklamalara göre kendisi, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro platformlarına özel olarak geliştirilen, çıkışını 2018 senesinde gerçekleştirecek olan Spider-Man için oyun yönetmenliği yapacak. Brian Horton‏, çalışmaya 1 Ocak 2018 tarihinde başlayacak.

Spider-Man ve Rise of the Tomb Raider

Şu anda geliştirilen bir Tomb Raider oyununun olduğunu biliyoruz. Yapılan açıklamalara göre bu oyun 2018 içerisindeki büyük bir etkinlikte duyurulacak ve etkinlikten hemen sonra da çıkışını gerçekleştirecek. Tabii artık bu oyunda yönetmenliği Brian Horton‏ yapmayacağı için, karşımıza Rise of the Tomb Raider’a pek benzemeyen bir video oyunu çıkabilir. Zaten daha önce sizlere sunduğumuz bir yazıda da, yeni çıkacak Tomb Raider oyununun bölüm bölüm piyasaya sürülebileceğini söylemiştik. Life is Strange veya Telltale Games oyunları gibi yani. Bakalım bu serinin geleceği ne olacak ve Brian Horton‏, Spider-Man ile neler yapabilecek?

Yepyeni bir Spider-Man Deneyimi

Dünyanın en ikonik süper kahramanının başrolde olduğu bu oyunda duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yetenekleri, doğaçlaması ve ağ hareketleri gibi öne çıkan özelliklerinin yanı sıra daha önce hiçbir Spider-Man oyununda görülmemiş unsurlar tanıtılacak. Bu, parkur manevralarından çevreyi kullanmaya, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha önce hiç oynamadığınız türden bir Spider-Man oyunu.

Marvel ve Insomniac Games ekipleri bir araya gelerek yepyeni ve otantik bir hikaye oluşturdu. Bu daha önce tanışmadığınız ya da bir filmde görmediğiniz bir Spider-Man değil. Bu New York Şehri’nde büyük suçlarla savaşarak epey deneyim kazanmış bir Peter Parker. Aynı zamanda New York halkının kaderini omuzlarında hissederken karmaşık kişisel hayatını ve kariyerini dengelemek için mücadele ediyor.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.