Rise of the Tomb Raider, Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Rise of the Tomb Raider, Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Microsoft, Xbox Game Pass sistemine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor.

Microsoft, Eylül 2017 tarihinde ülkemizde kullanıma sunduğu Xbox Game Pass sistemini büyütmeye devam ediyor. Tam bir oyuncu dostu olan sistemde, aylık 30 TL ödeyerek bünyesinde bulundurmuş olduğu oyunları ve Xbox One’a özel oyunları piyasaya çıktığı andan itibaren deneyimleme fırsatı sunuyor. Her ay yeni oyunlar eklenmeye devam eden sisteme, Mart 2018 içerisinde Rise of the Tomb Raider da eklenecek.

Rise of the Tomb Raider,Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Çoğumuzun Major Nelson olarak da tanıdığı  Larry Hryb, Mart 2018 içerisinde Xbox Game Pass abonelerine sunulacak olan oyunların yer aldığı bir gönderi paylaştı. Paylaşmış olduğu bu gönderideki fotoğrafa baktığımızda sekiz tane oyun görüyoruz. Fotoğrafta görünen oyunlardan açıklanan tek oyun yalnızca Rise of the Tomb Raider oldu. Geriye kalan yedi oyunun isimleri gözükmeyecek şekilde gizlenmiş olduğundan, hangi oyunlar olduğunu bilmiyoruz. Hepimizi merakta bırakan Larry Hryb, önümüzdeki hafta Mart ayında Xbox Game Pass‘a eklenecek diğer oyunların isimlerini de açıklayacağını söyledi.20 Mart 2018 tarihinde çıkacak olan Sea of Thieves, bu oyunlardan bir tanesi olacak.

Tomb Raider serisinin son çıkan oyunu olan Rise of the Tomb Raider, insanı merakta bırakan hikayesi ve görselliği ile oyucuları heyecanlandırmayı başarmıştı. Sibirya’nın karlı tepelerinde Lara Croft’un hayatta kalma mücadelesine tanık olduğumuz oyunda macera peşimizi bırakmıyor.2015 yılında Xbox One için zamanlı özel olarak gelmiş daha sonrasında ise diğer platformlarda beğenimize sunulmuştu. Lara Croft ile heniz bir maceraya çıkma şansınız olmadıysa bu fırsatı kaçırmayın. En başta da belirttiğimiz gibi 30 TL ödeyerek diğer 7 açıklanmayan oyun ile birlikte gizemli denizlere yelken açabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.