Menü
https://leadergamer.com.tr/mass-effect-andromeda-kolleksiyoncu-oyun/
Nintendo Switch , Rime 10 Ocak 2017 11:00

Rime, Nintendo Switch için de geliyor

Tequila Works, oyunun bu konsola da çıkacağını onayladı.


Çıkışını gerçekleştirmek üzere olan oyunların yanı sıra, geliştirilmekte olan ve hakkında açıklama yapılmayan oyunların hangi platformlarla buluşacağını öğrenmek isteriz. Şimdiye kadar PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacağı doğrulanan Rime, başka bir platforma da gelmeye hazırlanıyor. Oyunun geliştiricisi Tequila Works, sizlerle daha önce paylaştığımız oyunun Nintendo Switch için de çıkış yapacağına dair haberleri doğruladı.

Rime Nintendo Switch

Geliştiricilerden yapılan açıklamaya göre, pek çok övgü alan ve oyuncuların beğenisini daha çıkış yapmadan kazanan Nintendo Switch de Rime’ın çıkış yapacağı platformlardan birisi olacak. Oyunun topluluk yöneticisi Tim, az önce bahsettiğimiz bilgiye de yer verdiği açıklamasında oyunun geliştirilme süreci hakkında birkaç paylaşımda bulundu. Bunların en önemlilerinden birisi, şimdiye kadar gördüğümüz görüntülerin hepsinin oyun içerisinden alındığına dair olması.

Tanıtım videoları ve ekran görüntülerinin her birinin oyunun içerisinden alındığını ve oyuncuyu kandırmaya yönelik olmadığını bilmek gerçekten mutluluk verici. Bütün bunların yanı sıra Grey Fox’un üst düzey yöneticilerinden Christian Svensson’ın açıklamalarıyla, geliştiricilerin elinde Nintendo Switch’in yazılım geliştirme kitinin olduğu da doğrulanmış oldu. Rime hakkında bu kadar fazla olumlu gelişmenin yaşanması gerçekten hepimizi mutlu ediyor, sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yaşar Baturalp Editör