Rihanna, konserinde Pokémon GO oynanmasından rahatsız!

Rihanna, konserinde Pokémon GO oynanmasından rahatsız!

Kim rahatsız olmaz ki zaten?

Geçtiğimiz haftalarda da benzer bir durum yaşamıştık ve bu durum, geçtiğimiz günlerde tekrar yaşandı. Evet, bu benzer durum sizlerin de başlığımızdan görebileceği gibi ünlü sanatçıların konserlerinde Pokémon GO oynanması. Bu konudaki ilk tepki sizlerin de hemen aşağıdan görebileceği gibi Rihanna’dan geldi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği bu kısa videoda Rihanna, konsere katılanlara ufak bir tavsiye veriyor. Erkek veya kız arkadaşınıza mesaj atmayın ve Pokémon GO oynamayın şeklinde olan bu tavsiyeden anlıyoruz ki, başarılı bayan sanatçı biraz rahatsız olmuş herkesin telefonlarına gömülmesine. Bir diğer tepki ise bu sefer bir sanatçıdan değil de, konserde bulunan bir seyirciden geldi. İsterseniz o Beyoncé konserine bir göz atalım.

She’s lucky Solange never saw her. Side note I’m never showering again.

Anand Desai-Barochia (@ananddb) tarafından paylaşılan bir video ()

Sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği gibi Beyoncé konserini en ön sıradan izleyen bir bayan, telefonunda Pokémon GO oynamaya dalmış ve bu durum hemen arkasında duran başka bir seyirciyi rahatsız etmiş. Şimdi, kim ne derse desin, bu durum hem sanatçılar için, hem de bazı hassas izleyiciler için çok sinir bozucu olabilir. Çünkü emeğiniz karşısında bazı insanlar tamamen telefona gömülmüş ve belki sizi bile dinlemiyor. Oysa ki o konsere belki de kalan son bileti aldı, belki de çok büyük paralar ödedi. Neyse efendim, bu da böyle bir durumdu işte. Yorum yapmak pek mümkün değil.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.