Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.06.2022

Devolver ekibi tarafından, özellikle de eskilerin merakla beklediği Return to Monkey Island isimli oyun için ilk oynanış videosu yayımlandı. Tabii, biz de hemen aşağıda sizlerle paylaştık. Haberimize konuk olan bu video, yolda olan yapımın, biz oyunculara ne sunacağını az çok gösteriyor. Oyunun sanat tarzı, görüntüsü gibi şeyler görmek mümkün. Dilerseniz, öncelikle bu video ile sizi baş başa bırakalım, sonra da detaylardan bahsedelim.

Return to Monkey Island ilk oynanış videosu ile karşımızda

Eskilerin efsanelerinden olan Secret of Monkey Island ve Monkey Island 2 LeChuck’s Revenge isimli yapımların devamı olan Return to Monkey Island, bizleri o eski günlere geri götürecek gibi görünüyor. Point and Click oynanış türünü, günümüz oyuncularına uygun bir şekilde bizlere sunuyor. Oyuncular, bulmacalar çözüp, adayı keşfedecek. Devolver ekibi tarafından net bir bilgi verilmese de, planlara göre 2022 yılı içerisinde bizlerle buluşacak. Umarız ki, bir sorun çıkmadan oyuncularla buluşmayı başarır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.