Respawn Patronu Titanfall Oyunları Geliştirmede Yok Dedi

Respawn Patronu Titanfall Oyunları Geliştirmede Yok Dedi

Şu anda geliştirilmekte olan herhangi bir Titanfall oyunu yok. Geçen yıl bahsedilen bir Titanfall oyununun iptal edilmiş olabileceğini akıllara getiriyor. Ancak Respawn kurucu ortağı Vince Zampella yeni bir oyun geliştirmek istiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

IGN tarafından stüdyodaki 10. yıl dönümü hakkındaki bir röportajda Titanfall serisinin bitip bitmediği sorulduğunda Zampella, “Şu anda geliştirilmekte olan bir şey yok. Ama her zaman bir yerlerde.”

Geçen yıl, Zampella 2019 yılında daha fazla Titanfall olacağını söyledi. EA CEO‘su Andrew Wilson daha sonra “franchise twist” olacak premium bir Titanfall oyunundan bahsetti. Bahsedilen oyunun Zampella’nın sorumlu olduğu ve ertelediği stüdyolardan biri tarafından geliştirilmemesi mümkündür. Ancak iptal edilmesi daha muhtemel gibi görünüyor.

titanfall 2 resim 1

Stüdyo başkanının, şirketin itibarını artırmaya yardımcı olan franchise için hala yumuşak bir noktaya sahip olduğu açıktır. Ancak, “Apex Legends‘deki lore’den küçük parçaların geri geldiğini görüyorsunuz. Orada bir çeşit diriliş görüyorum. Bunu başarabilir miyim bakalım” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk ve ikinci oyun eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Ancak AAA ölçeğinde başarılı olamadı. Respawn’ın son oyunları Apex Legends ve Star Wars Jedi: Fallen Order bu başarıyı elde etti ve bazılarının Titanfall’un doğrudan geri dönmeyeceğine inanmasına neden oldu. Fakat Zampella’nın sözleri umut vaadediyor.

Ünlü olarak Titanfall 2, EA tarafından yayınlanan FPS Battlefield 1‘den sadece bir hafta sonra yayınlandı ve bu da şüphesiz erken olduğu için satışlara zarar verdi. “İdeal olmadığını söyleyerek kayıtta olduğumu söyleyebilirim.” diyor Zampella, bu karara dayanarak.

titanfall 2 resim 2

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Titanfall 2 bir kült klasiğe dönüştü ve birçoğu hikayesini yakın tarihin en iyi FPS hikayelerinden birisi olarak gördü. Bunun gibi güncel birçok haberimizden haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Birçok oyunun sistem gereksinimlerini bulmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.