Resogun’a yeni indirilebilir içerik yolda!

Resogun’a yeni indirilebilir içerik yolda!

PS4'ün eğlenceli oyunlarından Resogun yeni içeriklerini yakında oyunculara sunacak.

Bir yandan, PS4 oyuncuları The Order 1886, Uncharted 4, The Witcher 3 gibi büyük yapımların piyasaya çıkmasını beklerken, diğer yandan daha mütevazi yapımlar da faaliyetlerinde hız kesmiyor. PS4’ün eğlenceli oyunlarından Resogun için yeni indirilebilir içeriği oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

resogun-gameplay

PS4‘ün çıkış oyunlarından olan ve indie piyasasında çıtayı bir tık yükselten Resogun, yalnızca dijital olarak sahip olunabilen bir oyun. Resogun’ın yapımcıları oyunun çıkışından yedi ay sonra, oyun için indirilebilir içeriği oyunculara sunmaya hazırlanıyorlar. İndirilebilir içeriğin ismi Resogun: Heroes olacak. Resogun: Heroes’un getirdiği en büyük yenilik ‘Survival’ ve ‘Demolition’ ismindeki iki yeni oyun modu olacak. Survival modunun detayları da belli oldu. Bu modda tam bir dayanıklılık testine gireceğimiz söyleniyor.

İndirilebilir içerikten önce oyuna bir güncelleme geleceği de ulaşan bilgiler arasında. Güncelleme yeni bir liderlik tablosu, yeni arkadaş aktiviteleri ve bölgesel co-op sistemi getirecek. Güncelleme 23 Haziran’da bizlerle olacak. İndirilebilir içerik ise 24 Haziran’da 5$’lık fiyattan satışa sunulacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.