Resogun için yeni güncelleme geldi!

Resogun için yeni güncelleme geldi!

Güncelleme oyuna tonla yeni özellik getiriyor.

Playstation 4‘ün çıkış oyunlarından biri olan Resogun için oyuna birçok yenilik ekleyen güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncellemeye bir göz attığımızda eklenen en önemli özelliğin yerel co-op olduğunu görüyoruz. Diğer yeniliklere haberimizin devamında söz ediyor olacağım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Resogun-gameplay

Güncellemeyle ilk olarak oyunda bulunan hataları gidermeyi amaçlıyor yapımcı firma. Hataları olabildiğince azaltmaya çalışan firma daha sonra oyuna “Ship Editor” yani “Uzay Gemisi Yaratıcı” eklemiş. Bu özellik sayesinde oyuncular kendi mekiklerini yaratıp kendi hayallerindeki gemiyle oyunu oynayabiliyorlar. Bu özelliğin eklenmesi sonucu oyuna bir takım Trophy eklenmiş. “Ship Editor” ile yapılan uzay gemileri arasında Star Wars serisinden tanıdığımız TIE Fighter yapan oyuncular da bulunuyor.

Güncellemenin getirdiği en önemli özellik belki de yerel co-op modunun eklenmiş olması olarak gösterilebilir. Artık elinde iki farklı Dualshock 4 bulunduran oyuncular arkadaşlarıyla aynı ekran üzerinden mücadelelerini verebilecekler. Güncellemeyle gelen yeniliklerin hepsine ulaşmak için bu linke tıklamanız yeterli. İyi oyunlar!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.