Resident Evil: Revelations, şimdiki nesil konsollara geliyor

Resident Evil: Revelations, şimdiki nesil konsollara geliyor

Daha fazla bilgiyi, önümüzdeki zamanlarda açıklayacaklar.

Capcom’un geliştirdiği Resident Evil serisinin son oyunlarından biri olan Resident Evil: Revelations, ana seriden farklı olan bir olay örgüsüne sahipti. Serinin 4. ve 5. oyununun arasında geçen bir hikayede, Jill Valentine ve Chris Redfield tarafından biyolojik terörizm ile mücadele etmek için kurulan ve ilk kez beşinci oyunda karşımıza çıkan BSAA’nın kuruluş dönemine şahit oluyorduk.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Resident Evil: Revelations, şimdiki nesil konsollara geliyor

Bugün markanın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruyla, Resident Evil: Revelations’ın şimdiki nesil oyun konsolları olan PlayStation 4 ve Xbox One’a, önümüzdeki sonbaharda geleceğini öğrendik. Bu oyun, hem kutulu hem de dijital olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’da çıkış yapacak. Oyunumuz, ilk başta Nintendo 3DS, sonra da PC, PlayStation 3, Xbox 360 ve Wii U için çıkışını yapmıştı. Şimdiki nesil konsollara gelecek olan oyun için henüz daha daha detaylı bilgiler verilmedi. Sadece oyunun PlayStation 4 ve Xbox One’a geleceğini ve çıkış tarihini biliyoruz o kadar ancak çok yüksek olmayan bir fiyattan giriş yapabileceğini tahmin etmek pek de güç değil. Ne de olsa yeni bir oyun yapmıyorlar. Var olan oyunu, yeni nesil konsollara uyarlıyorlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Resident Evil: Revelations’ın devam oyunu olan Resident Evil Revelations 2, 25 Şubat 2015 yılında PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita ve PC platformlarına çıkmıştı. Bu iki oyun, ana serinin ilk oyunları kadar olmasa da sevilen ve başarılı olan yapımlar olarak karşımıza çıkmıştı. Sizin bu yeni yapım hakkında görüşleriniz nedir?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.